Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Козяче молоко вважається комори різних корисних елементів. За своїм складом воно дуже схоже на грудне молоко матері і володіє чудовими бактерицидними властивостями.
У ньому містяться калій і біологічні активні речовини, які дозволяють йому довше залишатися свіжим. При кімнатній температурі воно не скисає близько трьох діб, а в холодильнику його можна зберігати до 7 днів, не турбуючись про те, що воно зіпсується.
Завдяки своїм складом, а саме вмісту вітамінів групи В, козяче молоко сприяє утворенню клітин крові і регулює всі обмінні процеси в організмі. Воно насичене сіаліновой кислотою, яка грає не останню роль у формуванні імунітету людини.
воно подібно жіночого грудного молока містить бета-казеїн, який засвоюється набагато швидше і дозволяє розвиватися навіть дітям, які страждають крайнім ступенем виснаження.
Користь козячого молока для дітей пояснюється тим, що в ньому міститься менша частка лактози (молочного цукру). Це сприяє легкому його засвоєнню навіть у дітей з непереносимістю молока та молочних продуктів. Також його можна використовувати для вигодовування немовлят, попередньо розбавивши в пропорції 1: 1. Але при проблемах зі стільцем у дитини, а саме затримки, від його вживання краще відмовитися.
Користь козячого молока незаперечна і його рекомендують пацієнтам, що страждають від таких недуг:
- захворювання шлунково-кишкового тракту;
- погіршення зору;
- анемія і хвороби крові;
- діатез;
- серцево-судинні захворювання.
Молоко кози набагато корисніше коров'ячого молока і, по праву, вважається кращою заміною материнському. Воно допоможе поправити здоров'я і підвищити внутрішній тонус організму.
І як свідчила знаменита усіма фраза дитинства: «Пийте, діти, молоко - будете здорові! »