Дизайн інтер'єру маленької квартири

  1. Маленька квартира-студія - дизайн інтер'єру
  2. Кольорові рішення для маленьких квартир
  3. Кухня-вітальня
  4. Особливості спалень в маленьких квартирах
  5. Дитяча
  6. Малюнки та фото інтер'єрів квартир. планувальні рішення

Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua

Текст: С.К.

Приміщення повинно бути комфортним і затишним незалежно від розміру. Навіть якщо квартира або кімната з габаритами не цілком відповідає своєму призначенню, завжди можна знайти гарний і цікавий вихід зі становища. Давайте розглянемо правила і чудові ідеї для облаштування невеликих приміщень.

Маленька квартира-студія - дизайн інтер'єру

Маленька квартира-студія - дизайн інтер'єру

На кресленні: Планувальне рішення квартири з об'єднаною кухнею-вітальні

Головне і основне, звичайно ж, - правильне планування . Чим краще ви розподілите метри в квартирі спочатку, тим простіше і комфортніше вам буде облаштовувати квартиру і жити в ній. У маленькій квартирі намагайтеся позбавлятися від коридорів, які завжди з'їдають корисні метри. Хорошим варіантом порятунку від коридору є прохідна кухня-вітальня. А в маленькій квартирі особливо важливо поєднувати кухню і місце для відпочинку. Адже в іншому випадку, щоб дістатися від тієї ж вітальні в кухонну зону, вам знову-таки будуть потрібні коридори. Квартира з поєднаною кухнею-вітальнею візуально здається більше. Завдяки об'єднанню кухонної і диванної зон у вас є шанс отримати в маленькій квартирі хоча б одне щодо просторе приміщення. Якщо квартира зовсім маленька (35-45 метрів) і в ній немає можливості облаштувати окрему кімнату для сну, то вам варто перенести спальню в кухню-вітальню. Для цього вам необхідно знати основні правила зонування приміщень .

На кресленні: Планування сучасної квартири з дитячою і спальнею

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликою кількістю метрів, більшу частину слід віддати, звичайно ж, на користь спільної зони. Спальні, дитячі, кабінети та інші приміщення слід зробити дуже і дуже компактними, адже у вітальні ви, як правило, проводите набагато більше часу, ніж в іншій кімнаті. Найкраще відразу ж запланувати одну або дві невеликі гардеробні , Які особливо гарні для невеликих квартир, чий простір не можна захаращувати громіздкими шафами.

Найкраще відразу ж запланувати одну або дві невеликі   гардеробні   , Які особливо гарні для невеликих квартир, чий простір не можна захаращувати громіздкими шафами

На кресленні: Навіть в маленькій квартирі можна знайти місце для двох вбиралень, які суттєво економлять простір

Кольорові рішення для маленьких квартир

Кольорові рішення для маленьких квартир

На малюнку: Для інтер'єрів маленьких квартир кращі натуральні світлі відтінки

А тепер про те, які кольори краще вибрати для маленької квартири. Стіни і стеля, двері, а може бути навіть і підлогу (якщо ви не боїтеся відчуття прохолоди в приміщенні) найкраще зробити світлими. Це можуть бути злегка бежево і жовтуваті, теплі тони, нейтральні молочні або ж білий з легким, майже непомітним, сірим або блакитним відтінком. Тут все залежить від ваших уподобань і розташування вікон в квартирі. Не бійтеся, що білий вам набридне. Адже білу квартиру завжди можна з легкістю змінити : Нові торшери, яскравий текстиль і декор, столик або крісло. Головне, що, незважаючи на всі експерименти, квартира залишиться світлою і просторою. Дуже важливо, щоб колір стін і підлогу у всіх приміщеннях квартири, включаючи кухню, були однаковими. У деяких випадках винятками з цього правила можуть бути передпокій і ванна .

На фото: Палацова люстра і вбудовані шафи допомагають візуально підняти рівень стелі

Щоб візуально збільшити приміщення, розширити його або надати висоту стель, використовуйте дзеркала, довгі штори, високі двері, ліпнину, що заходить на стелю, світильники, люстри з вертикальними прикрасами і т.д.

Кухня-вітальня

Кухня-вітальня

На фото: У маленьких квартирах прийнято об'єднувати кухню і вітальню

Невелика кухня-вітальня (15-25 метрів) повинна поєднувати в собі і кухню, і обідню зону, і зону для прийому гостей, місця для зберігання кухонного начиння (якщо в квартирі немає комори), іноді ще й кабінет, ігрову зону для дітей і бібліотеку. Щоб вмістити все це в настільки невеликий метраж і, при цьому, не захарастила простір, потрібно дуже уважно підбирати всі предмети інтер'єру. Розставляючи меблі, сплануйте маршрути, за якими буде зручно пересуватися по кімнаті, не відчуваючи дискомфорту. Оцініть, так чи багато ви готуєте, і чи потрібні вам широкі холодильники і достаток побутової техніки.

Для кухонної зони відмінно підійде поєднання короткої стінки і маленького острова або барной стійки Для кухонної зони відмінно підійде поєднання короткої стінки і маленького острова або барной стійки. У вітальні зоні на підлозі - великий квадратний килим, який повинен закривати практично всю поверхню підлоги, відкриваючи лише вузьку смужку шириною 15-20 см. Краще поставити один досить великий диван ніж маленький. Віддавайте перевагу диванів, крісел і столиків на ніжках. Під меблями повинен проходити світло, так вона виглядає легше, а саме приміщення - вільніше. І побільше додаткових світильників: торшери, бра і настільні лампи. Навіть пара книжкових полиць додасть затишку вітальні.

Особливості спалень в маленьких квартирах

Особливості спалень в маленьких квартирах

На фото: У невеликій квартирі можна обійтися і маленькою спальнею

У маленькій квартирі спальнею може стати кімната в 8-10 метрів, і, повірте, цього цілком достатньо, так як в цьому приміщенні ми дійсно проводимо тільки нічний час доби і дуже рідко заглядаємо туди днем. Те, що потрібно в спальні, - це двоспальне ліжко шириною в 160-189 см, шафа або комод для білизни і речей (на той випадок, якщо не вистачає місця для маленької вбиральні), стілець, крісло, тумбочка, незвичайна табуретка або столик біля ліжка. У спальні ви також можете розмістити невеликий туалетний або робочий стіл, пуфик, килим і полку за спинкою ліжка для книг, лампочок і тому подібних речей. Найкраще буде виконати спальню в тих кольорах і матеріалах, що і решту квартиру.

На фото: У невеликих квартирах можна об'єднати спальню і вітальню

Дитяча

Дитяча

На фото: Навіть в маленькій квартирі необхідно знайти можливість створити для дитини свій куточок

Тут все залежить від віку дитини. Для малюка можна облаштувати зовсім невелику дитячу, адже поки в цій кімнаті потрібно встановити лише ліжечко, комод або шафка. Для дитини постарше обов'язково потрібно влаштувати робоче місце. Тому ви можете залишити кімнату побільше для себе, а коли малюк підросте, поміняти місцями дитячу і спальню дорослих. Навіть в маленькій квартирі не розміщуйте двох або кількох дітей в одній кімнаті, адже у кожного має бути свій особистий простір. Якщо немає можливості розселити дітей, то варто приділити особливу увагу зонування дитячої кімнати , Щоб діти могли відпочити один від одного.

Не обов'язково фарбувати стіни кімнати в різні кольори або клеїти яскраві шпалери. Адже помітні відтінки швидко набридають. Ви можете з самого раннього віку прищеплювати дитині почуття стилю і затишку, тоді він швидко до цього звикне.

Малюнки та фото інтер'єрів квартир. планувальні рішення

планувальні рішення

BIKINIKA.com.ua
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua. Казино "Buddy.Bet" обещает вам море азарта и незабываемых моментов. Поднимите ставки и начните выигрывать прямо сейчас.

We have 4 guests online