Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Чи не обязательнопокупать все, що вам необхідно.
Фото: Анатолій БойкоБувають випадки, коли взяти щось у тимчасове користування за невеликі гроші набагато вигідніше, ніж купити. Адже часто якісь речі потрібні, щоб скористатися кілька, а то і всього один раз, а потім - шукати для став непотрібним предмета місце в квартирі або шафі, або продавати його набагато дешевше новому власнику. Наприклад, купувати перфоратор для того, щоб прибити поличку, або генератор, щоб порадувати малюка мильними бульбашками на день народження не має сенсу. Адже все це можна взяти в оренду.
ДИТЯЧІ ТОВАРИ І ДОРОСЛІ ІГРИ. Діти ростуть швидко, і при цьому їм потрібно величезна кількість життєво необхідних речей: стільчик, пеленальний столик, ваги, електронна люлька з укачиванием ... Як правило, це дорогі товари ( ціни стартують від декількох тисяч), потрібні всього на 3-5 місяців. Тому найпопулярніші пункти прокату орієнтовані саме на дитячі товари. Хіт такого закладу - ваги: саме їх беруть найчастіше. Досить часто орендують люльки з автоматичним укачиванием (вони у нас ще не так звичні) - іноді просто для того, щоб зрозуміти, чи сподобається в ній дитині і чи варто її купувати. Співробітниця служби прокату дитячих товарів в Вінниці Ірина Дремлюга каже: "Дуже часто люди, які приїжджають з малюком в гості, беруть у нас коляски і ліжечка. Нерідко орендують та іграшки: килимки, столики-сортери, ігрові системи - коштують вони досить дорого, а діти за пару днів втрачають до них інтерес ".
Звичайно ж, головні вимога до речей - гігієна. Тому в таких пунктах співпрацюють з хімчистками, а часто і самі після кожної здачі знезаражують речі Пароочищувачі або стирають.
Іграшки потрібні не тільки малюкам, але і дорослим - наприклад, складні настільні ігри, які коштують від 300 до 2 тис. Грн, можна взяти в оренду в вихідні всього за 50-100 грн. Співробітник пункту прокату в Одесі Ростислав Петренко розповів: "Зазвичай всі ігри" розмітають "в п'ятницю ввечері - все вихідні грають, а в понеділок повертають. Ще більший ажіотаж - на свята. При поверненні ми обов'язково перевіряємо комплектацію, не пошкоджене чи ігрове поле і не загубилися чи правила гри ".
Також складно уявити життя без прокату карнавальних костюмів. Це "благословення" всіх батьків, діти яких ходять в дитячий сад або навчаються в школі. Вже забуті часи, коли ночами мами шили наряди під ялинку: тепер найбільший головний біль - встигнути звернутися в пункт прокату, щоб забронювати костюм потрібного персонажа.
СУКНІ І СУМКИ. Навіть зірки з червоної доріжки орендують свої шикарні вбрання, що вже говорити про простих смертних? Вечірня сукня, при всій його красі і дорожнечі, - одяг одноразовий. Тому вечірні, коктейльні, весільні та інші парадно-вихідні вбрання та аксесуари багато хто воліє брати напрокат. Оксана Дорошенко, власниця салону з прокату суконь з Харкова, каже: "У нас налагоджена система взаємного обміну: власних вечірніх суконь у нас небагато, але будь-який клієнт може запропонувати напрокат свій наряд і натомість отримати бали на картку. Коли їх збереться достатня кількість, він зможе сам взяти у нас плаття "на вигул". Завдяки такому підходу у нас в колекції вже кілька тисяч суконь! Ми беремо тільки брендові речі, хороших марок - відмовляємо навіть тим, хто пропонує нехай ідеальні, але зшиті самостійно наряди. Стоїмо ость оренди за 2 дня стартує з 600 грн і доходить до декількох тисяч. При бажанні плаття можна викупити ". При першій оренді необхідний паспорт, щоб укласти договір і отримати карту клієнта, за допомогою якої будуть вестися все "взаємини".
Більше, ніж зовнішній вигляд, про статус розкажуть аксесуари - наприклад, сумки. Але хороші брендові сумки коштують від тисячі доларів, а на деякі, особливо культові моделі, чергу треба займати за кілька років. Тому модниці, які хочуть хизуватися з красивим аксесуаром, беруть його в оренду на кілька тижнів, а потім міняють на іншу дорогу модель. Коштує таке задоволення від 100 грн в день до $ 350 в тиждень.
ТУРИЗМ. Ще один популярний вид прокату - спорядження. Його в оренду беруть, щоб організувати своє дозвілля, або щоб ознайомитися з ним в роботі і зрозуміти, чи потрібно їм його купувати. Зазвичай напрокат пропонують все необхідне для довгої вилазки на природу: рюкзаки, намети, спальники, казанки, пальники та ін. Ростислав Михайлов, який працює в одному зі столичних пунктів прокату, відкритому при магазині туристичного спорядження, розповів: "Звичайно, пік - це літо і довгі вихідні, такі як травневі, коли народ масово вибирається на природу з ночівлею. Тому спорядження краще замовляти задовго до початку свят ". Окремо стоять орендарі велосипедів: тут справа не в ціні, а в тому, що доставити такий транспорт на далеку відстань (наприклад, тим, хто не ризикує на ньому їхати через все місто), набагато складніше, ніж просто взяти в оренду на місці.
ТЕХНІКА. Звичайно, майстри, які працюють з інструментами, не використовуватимуть чужі - у кожного є свої, рідні. Тому в оренду беруть ті, хто не часто їх тримає в руках. Наприклад, чоловіки, які відчули в собі під час вихідних тягу до виготовлення меблів. Винятком з правил є фотографи і відеооператори: їм часто необхідна різна дорога техніка для зйомок, і вони беруть в оренду різноманітні відеокамери, фотоапарати та об'єктиви. Так як це недешеві речі, то власники техніки можуть навіть супроводжувати орендаря на зйомку.
Аби на слизьке
Якщо ви вирішили взяти товар у оренду, ретельно проінспектуйте його на предмет вад (тріщин, дірочок, плям). Якщо такі виявлені, вкажіть власнику речі і подбайте, щоб дефекти були вказані в договорі. Бувають такі випадки, що недобросовісні орендодавці "навішують" шлюб на клієнта, а потім вимагають викупити товар або заплатити за "шкоду". Якщо вам знадобиться щось сезонне, бронюйте його заздалегідь. Уточнюйте і заставну вартість - вона може доходити до 100% від вартості товару. Ні в якому разі не залишайте в заставу документи - дозволяйте тільки переписувати паспортні дані. Чітко уточнюйте, коли ви повинні повернути орендоване, інакше можуть бути штрафи.
ЗДАТИ. Якщо ви хочете заробити, здаючи свої речі в оренду, також уважно складайте договір і беріть передоплатою повну вартість товару. Не завадить також перевірити вашого майбутнього "орендаря" в соцмережах. Сумних історій вистачає: наприклад, фотограф з Броварів Максим Коржов вирішив підзаробити на здачі в оренду свого фотоапарата і об'єктивів, але втратив все: "Розмістив оголошення в соцмережі про здачу в оренду фототехніки. До мене звернулася приємна дівчина. Взяла на вихідні техніку загальною вартістю близько 40 тис. Грн, в заставу залишила 2 тис . грн і паспорт. Я уважно вивчив документ, начебто все нормально, віддав сумку з товаром. Але в понеділок вона не з'явилася, у вівторок теж, телефон не відповідав. Я поїхав за адресою, вказаною в паспорті, і виявилося, що це промзона , і житлових будинків там немає. Написав заявлено ие в міліцію, але безрезультатно. А потім побачив в іншій групі, що вона, з різними паспортами, вкрала кілька камер! Шкода, що я не побачив цю інформацію раніше ".
Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram
джерело: сьогодні Навіть зірки з червоної доріжки орендують свої шикарні вбрання, що вже говорити про простих смертних?