День Національної поліції України: Історія і традиції свята

  1. коли проходить
  2. хто відзначає
  3. Історія і традиції свята
  4. Про професію
  5. Цікаві факти

Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua

Безпека - важлива сторона життя людини. Вона має на увазі вільне переміщення, поводження з власністю, реалізацію прав і зобов'язань, відсутність загроз життю і здоров'ю. Виникають ситуації, коли згадані цінності порушуються. Існують державні органи, які борються з подібними явищами, відновлюють справедливість і законність. Для вшанування службовців структури, прояву поваги до них, збільшення престижу їх роботи в Україні заснований професійне свято. Безпека - важлива сторона життя людини

коли проходить

День поліції зазначається в Україні 4 серпня. У 2017 році дату справляють 2-й раз.

хто відзначає

У професійне свято беруть участь начальники підрозділів поліції, керівники, підлеглі, допоміжний, технічний персонал. До урочистостей приєднуються люди, які керують діяльністю служби, а також викладачі, студенти профільних ВНЗ МВС.

Історія і традиції свята

Подія заснував Президент України П. Порошенко Указом № 693/2015 від 9 грудня 2015 року. Документ скасував професійне свято День міліції, який відзначався в країні 20 грудня. Обрана дата має символічне значення. Вона приурочена підписання Закону «Про Національну поліції».

4 листопада 2015 року на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів за поданням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова був призначений начальник Національної поліції України. Посада зайняла Хатія Деканоїдзе.

Через рік глава Нацполіціі України подала у відставку.

8 лютого 2017 року Сергій Князєв став новим главою Національної поліції України.

Мета свята - проявити повагу до професії поліцейського, підкреслити суттєвий внесок структури в підтримку безпеки, захист життя, здоров'я людей, їх майна.

В цей день керівники підрозділів направляють співробітникам листи-подяки. Кращим працівникам вручають медалі, почесні грамоти, дипломи за значні досягнення та успіхи. Проходять урочисті заходи в культурних установах. Журналісти беруть інтерв'ю у поліцейських, готують передачі про їхню діяльність. Експерти дають рекомендації щодо підвищення безпеки.

Про професію

Поліцейські запобігають правопорушення, виїжджають на події і реагують на звернення громадян. Вони патрулюють території, консультують людей, оформляють дорожні аварії. До лав структури приймають після закінчення профільного навчального закладу МВС. До конкурсу на заміщення посад допускають осіб, які виявили бажання стати співробітниками служби.

Популярні статті зараз показати ще Популярні статті зараз   показати ще

Здобувач повинен вміти поводитися зі зброєю, водити автотранспорт, знати ряд законодавчих актів, мати хорошу фізичну підготовку. Професія відноситься до категорії небезпечних.

[Related_posts id = "222109"]

Цікаві факти

Затверджено емблема і прапор Національної поліції України.

Емблема виконана у вигляді срібної восьмикутної променистої зірки з Державним гербом в центрі.

Вона зображена на прапорі структури.

Відомство складається з кримінального, патрульного, охоронного підрозділу, органів досудового слідства та спеціального призначення.

В Україні діє кіберполіції. Вона спеціалізується на правопорушення, які проводяться за допомогою комунікаційних засобів, обчислювальних систем.

[Related_posts id = "222542"]

Читайте також: За половину 2017 року ДТП потрапили 30% патрульних авто поліції

BIKINIKA.com.ua
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua. Казино "Buddy.Bet" обещает вам море азарта и незабываемых моментов. Поднимите ставки и начните выигрывать прямо сейчас.

We have 4 guests online