- Що потрібно з'ясувати перед тим, як відкрити бізнес за кордоном
- Порядок дій при створенні компанії за кордоном
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Ідея відкрити бізнес за кордоном приваблює безліч наших співгромадян. Серед переваг, які дає свій бізнес за кордоном, називають отримання посвідки на проживання, більш стабільну фінансову ситуацію, підтримку з боку держави, більші заробітки.
Що потрібно з'ясувати перед тим, як відкрити бізнес за кордоном
Перед тим, як відкрити бізнес за кордоном, необхідно з'ясувати:
1. Політичну стабільність в країні.
2. Рівень злочинності.
3. Відсутність юридичних обмежень.
4. Оцінити рівень податків і витрат на відкриття.
5. Сумісність культур.
Таким чином, вибір країни залежить від того, який бізнес відкрити за кордоном. Існують навіть переважні переваги. Наприклад, в Південно-Східній Азії (скажімо, на Філіппінах) більш популярні IT-технології. А в Туреччині наші співвітчизники воліють відкривати ресторанні або туристичні напрямки. У Канаді більше розвинені галузі, пов'язані з будівництвом.
Порядок дій при створенні компанії за кордоном
Відкриваючи новий бізнес за кордоном, бажано насамперед уточнити юридичні тонкощі і особливості законів в даній країні. Дізнатися, як проходить реєстрація бізнесу за кордоном. Потрібно з'ясувати, який вид компанії створити, чи потрібні якісь спеціальні дозволи і документи (наприклад, "Податковий сертифікат", "Сертифікат про акціонерів" або "Сертифікат про секретаря", або інші, залежно від виду бізнесу і країни), як вноситься статутний фонд, чи потрібно участь місцевих партнерів та інші тонкощі.
Слід також оцінити затребуваність даного виду діяльності в країні, кількість потенційних партнерів і рівень конкуренції. Особливо це важливо, коли впроваджуються нові види бізнесу за кордоном. У цьому випадку ризики значно збільшуються, так як можна несподівано наштовхнутися на протиріччя в сприйнятті одного і того ж продукту різними культурами. Точно так же, як і багато бізнес-ідеї з-за кордону не завжди знаходять підтримку у нас.
Потім необхідно скласти план розвитку фірми з урахуванням рівня податків і відрахувань, прийнятих в даній країні. Також потрібно врахувати суму статутного капіталу, який необхідно внести при реєстрації компанії.
Уточнити регіональні тонкощі відкриття підприємства можна в юридичних компаніях самої країни. Наприклад, у Франції потрібно отримати карту комерсанта, в Аргентині - пройти реєстрацію в національному Реєстрі, в Італії - надати реальний юридична адреса і так далі.
Незважаючи на те, що невідомість завжди лякає, бажаючих відкрити свою справу за кордоном стає все більше. Тим більше, що основні принципи ведення та розвитку своєї справи в усьому світі однакові. А отримати хорошу базу для успіху можна на тренінговому курсі Бізнес Молодість. Міцні знання - запорука успіху в будь-якій справі.