Реквізити для сплати держмита за внесення змін. Як оплатити виписку з ЕГРЮЛ

  1. КБК
  2. Розмір держмита та способи оплати
  3. термінова виписка
  4. Отримання відомостей з ЕГРП
  5. Реквізити для оплати
  6. готова квитанція
  7. Виписка з ЕГРЮЛ
  8. Нормативна база
  9. Платити. Коли? Скільки?
  10. Де взяти квитанцію?
  11. Реквізити для оплати
  12. Як користуватися терміналом, щоб сплатити держмито за термінову виписку з ЕГРЮЛ?
  13. Якщо звернутися в агентство ...
  14. Основні моменти
  15. порядок звернення
  16. Вибачте за тимчасові незручності у виписці
  17. Особливості при видачі документа
  18. Для юридичних осіб
  19. Для фізичних осіб
  20. Держмито за отримання виписки з ЕГРЮЛ
  21. Сума до сплати
  22. Якщо виписка потрібна терміново
  23. Квитанція для оплати
  24. КБК
  25. На який рахунок витрат віднести (бухгалтерські проводки)
  26. Як можна оформити виписку через інтернет
  27. В електронному вигляді
  28. На паперовому носії
  29. Отримання поштовим відправленням
  30. Чи можна отримати безкоштовно?

Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua

Єдині реєстри ІП і ЮЛ є державні інформаційні ресурси, службовці для систематизації господарюючих суб'єктів і при потребі отримання про них вичерпних відомостей.

В реєстрах відображаються відбулися з ЮЛ та ВП зміни в ході їх діяльності. Зміни можуть бути пов'язані з реорганізацією та ліквідацією ЮЛ. ФЗ №159 зупиняє перелік відомостей, які обов'язково повинні бути відображені в реєстрі.

Виписка з реєстру є інформаційним документом. У ньому можуть міститися відомості загального характеру про ЮЛ або підприємця і інша більш докладна інформація. Обсяг отриманих в документі даних залежить від виду виписки.

Виписка видається в будь-який Податкової інспекції. Для ЮЛ або підприємця зазвичай цей документ потрібний для здійснення угод, відкриття розрахункового рахунку в кредитній установі, при засвідченні документів у нотаріуса, отримання дозволу на заняття певним видом діяльності.

Таким чином, виписка потрібно у випадках, коли про організацію необхідно отримати важливу, актуальну інформацію. Виписку можна отримати в податковому органі: для цього потрібно скласти заяву про це в довільному вигляді. Щоб отримати документ за допомогою довіреної особи, необхідно скласти довіреність і завірити її нотаріально.

Крім того, заява на виписку складається на сайті податкового органу nalog.ru. Заповнивши необхідні поля, користувач зможе безкоштовно, в електронній формі отримати потрібний документ.

КБК

Кожен платник стикався з ідентифікатором КБК. Це код, що відноситься до бюджетної класифікації, або номер. У ньому відображені числа, які є базою податкових надходжень і зборів до бюджету. КБК дозволяє установам вірно аналізувати призначення грошових коштів , Які надходять від підприємств та ВП.

Іншими словами, по КБК можна дізнатися, кому надійшов платіж, яке його призначення, хто виступає його адресатом, на які цілі перенаправляються отримані гроші.

Класифікація за КБК є єдиною для бюджетів всіх рівнів. Кожен символ має певне значення. КБК можуть змінюватися щороку, тому підприємцю слід бути особливо уважним при перерахування.

Якщо він вказав невірний код, то суб'єкти, які очікують податків від ІП або ЮЛ, їх ненадходження розглядатимуть як ухилення від законного обов'язку. А підприємець буде доводити, що він неуважно заповнив квитанцію і відправив гроші не за призначеним адресою.

Якщо підприємець помилився, він повинен оперативно написати лист до податкового органу з проханням перенаправити гроші за потрібного адресата шляхом зміни КБК.

Як зовні виглядає КБК? У ньому 20 цифр. Всі вони поділені на 4 частини, логічно пов'язані між собою. Кожна частина, проте, незалежна, несе в собі необхідний обсяг відомостей:

  1. Перші три цифри коду КБК - код державного органу.
  2. Четверта цифра - код доходу.
  3. П'ята і наступні за нею 2 цифри - код податку або іншого платежу.
  4. Наступні п'ять цифр - це стаття і підстатей доходу.

Наступні - це п'ять цифр, за якими можна проаналізувати бюджетний рівень. Це може бути федеральний, бюджет фондів. Фонди - ПФР, ФСС, ФМС. Далі стоять цифри, що визначають, з якої причини людина робить платіж.

Причин три:

  • сплата податку, внеску;
  • сплата пені з податку;
  • сплата штрафу з податку.

Підсумкові три цифри коду КБК - це класифікатор виду податків.

Розмір держмита та способи оплати

  1. Звичайна, через ИФНС - 200 руб. Спосіб оплати: Сбербанк, електронні сервіси, інші банки. Крім того, звичайну виписку можна отримати безкоштовно, через спеціалізовані сервіси , Наприклад, nalog.ru/vyp/.
  2. Виписка з ЕГРІП. Її можна отримати через інтернет, ИФНС, посередників. Вартість - 200 рублів. У посередників вартість отримання виписки дорожче: від 600 рублів.

термінова виписка

Строкову виписку можна отримати, звернувшись до послуг спеціалізованих фірм. Вони можуть надати виписку в максимально короткий термін, середня вартість паперової виписки - 1500 руб.

Крім того, термінову виписку можна отримати через інтернет, на спеціалізованих сайтах. Потрібно заповнити форму заяви, відправити його до податкового органу. Ця послуга платна. Також платно можна отримати виписку, особисто звернувшись до податкового інспектора. Термін готовності виписки - добу.

Отримання відомостей з ЕГРП

ЕГРП - це база даних, в якій зібрані об'єкти нерухомості, систематизовані відомості про них і про їх володарів.

Після реєстрації нерухомості в Росреестра, квартира або будинок, інші об'єкти потрапляють до реєстру. Інформація з нього загальнодоступна.

Заявник може отримати виписку з цього реєстру, в якій відображені відомості про конкретний об'єкт. В яких випадках з правовласника можуть зажадати виписку з ЕГРП?

  1. Оформлення договору на купівлю-продаж нерухомості.
  2. Купівля житла.
  3. Вступ до права спадкоємця.
  4. Розлучення з розподілом майна.
  5. Вступ до державних програм, спрямованих на поліпшення умов житла.

Вартість послуги варіюється від 500 до 2500 рублів.

Незалежно від способу отримання виписки, користувач повинен оплатити. Цей збір стягується за надання адміністративної послуги. Розмір державного мита залежить від правового становища заявника та форми, в якій виписка повинна бути надана.

  1. Громадянин - від 200 до 500 рублів.
  2. Компанія - від 600 до 1500 рублів.
  3. ІП - від 200 до 500 рублів.

З 2017 року державне мито підвищується для ЮЛ і громадян.

  • номер об'єкта (кадастровий, умовний);
  • , Призначення;
  • площа;
  • адреса;
  • прізвище, ім'я, по батькові правовласників;
  • наявність обтяження, термін;
  • наявність угоди пайової участі;
  • інформація про наявні вимогах, домагання, які реалізовані в судовому засіданні.

Замовлення виписки може бути здійснений:

  1. В Росреестра.
  2. Через.
  3. На офіційному веб-ресурсі Росреестра rosreestr.ru/site/.
  4. Через портал державних послуг.
  5. Поштою.

Громадянин може особисто замовити виписку, а також діяти через довірену особу. Зручно замовити цей документ через інтернет.

У МФЦ заявник може замовити виписку, але не оформити. МФЦ виступає в ролі посередника між громадянами і уповноваженими на оформлення виписки інстанціями, який після подачі заяви і оформлення передає його в Росреестр.

При цьому необхідне дотримання кількох умов: При цьому необхідне дотримання кількох умов:

  1. Громадянин пише заяву встановленої форми.
  2. Громадянин сплачує мито за надання адміністративної послуги.
  3. До заяви додається квитанція, копія паспорта або довіреності.
  4. Співробітник МФЦ видає розписку про те, що документи прийняті ним.
  5. В термін, зазначений в заяві, видається виписка.

Термін надання виписки МФЦ - 5 днів. Він обчислюється з дня, коли в Росреестр був направлений запит про надання витягу. Передача документів з одного підрозділу в інший кілька збільшує термін отримання виписки, тому на практиці процедура займає більше п'яти днів.

Реквізити для оплати

Державне мито сплачується до подання заяви. Вона може стягуватися готівкою або в безготівковій формі. Квитанція додається до заяви.

Запросити виписку щодо певного об'єкта нерухомості мають право:

  • власники;
  • законні представники правовласників;
  • заставодержатель;
  • спадкоємець;
  • правоохоронні органи;
  • податкові органи;
  • антимонопольні відомства;
  • представники Рахункової палати;
  • співробітники державних служб.

готова квитанція


готова квитанція

Виписка з ЕГРЮЛ

За надання відомостей, які містяться в ЕГРЮЛ, заявник сплачує державне мито. Це збір, який стягує держава за надання цієї послуги.

Вартість державного мита:

  1. Звичайна - 200 рублів.
  2. Термінова (добу) - 400 рублів.

Нормативна база

  • 129-ФЗ від 2001 року;
  • Постанова Уряду №438 від 2002 року;
  • Наказ Міністерства Фінансів від 2011 року N 158н «Про затвердження Порядку ведення ЕГРЮЛ і надання містяться в ньому відомостей і документів».

Додаткова інструкція по оплаті держмита, а також і податків представлена ​​нижче.

Державне мито - це своєрідна виплата організацією або фізичною особою встановленої законом суми за надання державним органом певної послуги. Надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЕГРЮЛ) - явний тому приклад, адже без цього документа в сфері бізнесу не обійтися. Щодня МИФНС № 46 по місту Москві відвідують сотні бажаючих отримати виписку з ЕГРЮЛ. Так давайте розберемося з тим, як це зробити і як правильно сплатити держмито за надання виписки з ЕГРЮЛ.

Платити. Коли? Скільки?

Державне мито за виписку з ЕГРЮЛ - не завжди обов'язковий платіж. Все залежить від термінів виготовлення виписки і того, хто подає заяву. Якщо юридична особа хоче замовити виписку саме на себе і не наполягає на терміновості, надання такого витягу адміністративний збір не обкладається. Але якщо потрібна термінова виписка з ЕГРЮЛ, тобто на наступний після подачі заяви день, тоді без оплати не обійтися. Державне мито в цьому випадку становить 400 рублів.

Існує так само і нетермінова виписка з ЕГРЮЛ. Вона готується п'ять робочих і обійдеться замовнику в 200 рублів (якщо потрібна виписка на сторонню організацію).

Де взяти квитанцію?

Перш за все, квитанція про оплату держмита є обов'язковим документом для отримання виписки з ЕГРЮЛ нарівні із заявою. Бланк квитанції можна взяти в будь-якому відділенні ощадбанку, заповнити його і оплатити. Також існує можливість знайти квитанцію в електронній формі на просторах інтернет простору. Як правило, такі бланки вже містять необхідні реквізити для оплати держмита за виписку з ЕГРЮЛ, необхідно лише ввести відомості про платника. Така форма квитанції, безсумнівно, зручніше - її потрібно лише роздрукувати і оплатити, уникнувши помилок при заповненні. Однак перед друкуванням і подальшої оплатою важливо переконатися, що реквізити, зазначені в такій квитанції вірні, інакше при подачі заяви вам просто відмовлять, і разом з часом ви втратите і гроші.

Реквізити для оплати

Реквізити мита для одержання невідкладного виписки з ЕГРЮЛ, прийняті з 01 січня 2014 року, наступні:

  • Одержувач: УФК по м Москві (МИФНС Росії № 46 по м Москві)
  • ІПН: 7733506810
  • КПП: 773301001
  • ОКТМО: 45373000
  • Банк: Відділення 1 Московського ГТУ Банку Росії, м.Москва 705
  • БИК: 044583001
  • Рахунок: 40101810800000010041
  • Найменування платежу: «Плата за надання відомостей і документів, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб»
  • КБК: 182 113 01020 01 6000 130

Зверніть увагу, що особливу важливість при оплаті держмита за отримання виписки з ЕГРЮЛ має КБК. Саме його цифри відповідають за те, на здійснення якої процедури спрямований платіж. І якщо код процедури не збігається з її метою - це призводить до офіційного відмови.

Як користуватися терміналом, щоб сплатити держмито за термінову виписку з ЕГРЮЛ?

Ще одним способом оплати мита за термінову виписку з ЕГРЮЛ є спеціальні електронні термінали, встановлені в МИФНС. На їх табло відвідувачеві податкової інспекції необхідно вибрати найменування платежу (мета свого візиту), а всі інші реквізити термінал доповнить самостійно. Після формування електронної квитанції відбувається внесення грошових коштів та її роздруківка. Саме цю квитанцію необхідно подати разом із заявою. Однак варто уточнити, що банки, які встановили термінали, як правило, стягують комісію, а, отже і витрати на оплату держмита за виписку з ЕГРЮЛ, трохи збільшуються.

Якщо звернутися в агентство ...

Якщо ж виписка Вам знадобилася терміново без візитів до податкової інспекції, має сенс звернутися в консалтингове агентство. В цьому випадку до розміру державного мита за виписку з ЕГРЮЛ додасться ще й вартість послуги, що надається співробітниками компанії. Тому перед тим, як оформити замовлення, слід уточнити - чи входить держмито за виписку з ЕГРЮЛ в підсумкову вартість замовлення. Більшість агентств її враховують і вказують в інформації про наданої послуги. Якщо ж такого підтвердження немає, варто бути обережним - як би не довелося заплатити більше очікуваного.

Інспекція ФНС здійснює формування та видачу виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЕГРЮЛ).

Основні моменти

Реєстр ЮЛ - документ, який концентрує основні дані організації. Перший запис про підприємство вноситься до реєстру за основним державним реєстраційним номером, наступним записів і змін присвоюється номер ГРН.

Встановлено Правила ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Документ затверджений.

Ведення реєстру знаходиться у веденні ФНС. Інформація про підприємство вноситься в електронні бази даних:

  • федерального рівня;
  • суб'єктів федерації;
  • територіального обліку.

Дані з реєстру видаються у вигляді виписки, складеної за встановленою формою. Розміщення інформації в базах трьох рівнів дозволяє замовити виписку в будь-якому територіальному відділенні ИФНС.

Правила встановлюють порядок отримання виписки з баз федерального рівня. Можливість замовити документ без територіального обмеження встановлено і раніше.

Для кожного випадку використовується окремо встановлений термін давності. Нотаріус завіряє відчуження часток засновників на підставі пакету документів, в тому числі виписки зі строком давності не більше 30-ти днів.

Законодавче обмеження терміну дії виписки встановлено ст. Порядок застосування виписки не встановлено Податковим Кодексом РФ.

порядок звернення

Отримання виписки з ЕГРЮЛ здійснюється на підставі заяви, поданої до інспекції за місцем реєстрації організації.

Документ складається в довільній формі і повинен містити ряд необхідних пунктів. У шапці заяви вказуються:

  1. Найменування, номер територіального відділення ИФНС. Заявка подається на ім'я начальника інспекції.
  2. Реквізити особи, яка розміщує запит на виписку. Юридичні особи вказують основні установчі дані, фізична особа - відомості паспорта.

Заявник повинен вказати контактний телефон для забезпечення взаємозв'язку з інспекцією при необхідності. В поле заяви розміщуються:

  • реквізити юридичної особи , Дані якого запитуються. Зазначаються назва організації (повне або коротке), адреса місця розташування, ІПН, КПП, ОГРН;
  • термін виконання заявки на виписку при виконанні в терміновому порядку;
  • порядок отримання документа - особисто або поштою.

Зазначаються назва організації (повне або коротке), адреса місця розташування, ІПН, КПП, ОГРН;   термін виконання заявки на виписку при виконанні в терміновому порядку;   порядок отримання документа - особисто або поштою

У заявці на виписку вказуються додатки:

  1. або про внесення плати за надання інформації з ЕГРЮЛ при необхідності внесення суми. Платіжний документ видається в оригінальній формі.
  2. на представлення інтересів юридичної або фізичної особи, який замовив виписку при представництві інтересів.

на представлення інтересів юридичної або фізичної особи, який замовив виписку при представництві інтересів

У ряді ситуацій може знадобитися кілька примірників документа, про що необхідно вказати в заяві.

Якщо одержання проводиться в терміновому порядку або заявка подається на іншу юридичну особу, платіж здійснюється на кожен запит.

Заявка підписується з розшифровкою ПІБ особи. Документ складається в 2-х примірниках, підлягає реєстрації при прийомі у виконання.

На примірнику заявника необхідно проставити номер і дату вхідної документації, який забезпечить зручний пошук готової виписки. Відлік терміну виконання документа обчислюється від дати реєстрації вхідного заяви.

Вибачте за тимчасові незручності у виписці

Перелік даних обліку встановлено в. У складі відомостей представлені:

  1. Найменування юридичної особи в повному і скороченому варіанті.
  2. Місцезнаходження (застаріла назва - юридична адреса) організації.
  3. Основні реєстраційні номери - ІПН, КПП, ОГРН.
  4. Дата реєстрації підприємства та внесення запису до ЄДР.
  5. Інформація про органі, що реєструє і його місцезнаходження.
  6. Дані про засновників, їх долях, керівника.
  7. Наявність філій, відокремлених підрозділів.
  8. Оформлені ліцензії і термін їх дії.

Документ містить дані про всі зміни, внесені в установчі форми компанії. Повна форма виписки доступна тільки самої організації і державним органам.

Максимальний варіант включає паспортні дані засновників, керівника, дані розрахункових рахунків компанії.

Особливості при видачі документа

Дані підприємств є публічними. Незважаючи на доступність отримання виписки забезпечується порядок видачі документів і контроль осіб, запитуваних дані.

Отримання виписки від імені заявника - юридичної або приватної особи здійснюється фізособою. Порядок оформлення документального підтвердження особи залежить від статусу заявника.

Для юридичних осіб

Юридична особа-одержувач виписки передає довіреній особі право на представлення інтересів. Довіреність оформляється верб довільному порядку з обов'язковим зазначенням прав на подачу заяви, отримання виписки.

Документ містить:

  • найменування ИФНС, в яку планується звернення за випискою;
  • паспортні дані представника;
  • термін дії паперу в довільному порядку.

Довіреність засвідчується керівником організації і завіряється основною печаткою юридичної особи. Другі друку для документів, в довіреності не застосовуються.

Фізична особа, що представляє інтереси, може використовувати нотаріально завірене доручення.

Фізична особа, що представляє інтереси, може використовувати нотаріально завірене доручення

Видача виписки без пред'явлення доручення провадиться тільки особі, зазначеній в установчих документах як представник інтересів організації.

При зверненні за випискою необхідно засвідчити особу паспортом або іншим документів, закріпленому за особою в податковій інформаційній базі.

Для фізичних осіб

Фізичні особи, що виступають в якості замовника виписки, можуть отримати відомості без довіреності. Особа зобов'язана пред'явити паспорт при отриманні документа і надати копію.

Особливий порядок отримання виписки встановлено по відношенню до фізичних осіб - заявників на виписку, що є ВП. Отримати документ без довіреності має право тільки підприємець.

При зверненні в ИФНС необхідно пред'являти паспорт. Будь-яке інше обличчя незалежно від взаємин може отримати виписку від імені ІП тільки на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Держмито за отримання виписки з ЕГРЮЛ

Виписка з ЄДР юридичних осіб власних даних, замовлена ​​підприємством в звичайному порядку виконання, не обкладається додатковими сумами або адміністративний збір за виписку на себе.

Плата за надання відомостей здійснюється у випадках:

  • замовлення документа з терміновим строком виконання;
  • подачі заявки на отримання даних сторонніми особами.

Внесок відноситься до бюджетних платежів, визначені як доходи від надання платних послуг . Плата за видачу документа в перебігу дня також не відноситься до держмито за виписку з ЕГРЮЛ термінового виконання.

Сума до сплати

Розмір сум, що вносяться з ЄДР юросіб залежить від умов терміновості і категорії особи, що запросив документ. Величина плати за надання відомостей:

Реквізити для внесення плати за подання відомостей можна отримати в ИФНС. При замовленні декількох екземплярів виписки збір сплачується за кожну одиницю окремо.

Збільшення розмірів держмита з 1 січня 2017 не вплинуло на величину плати за виписку.

Якщо виписка потрібна терміново

Термінова виписка з ЕГРЮЛ видається особі за умови внесення плати в бюджет. У призначенні платежу необхідно вказати: «Плата за подання відомостей і документів, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб». Вказувати в призначенні термінове отримання виписки не потрібно.

Квитанція для оплати

Плата за надання відомостей юридичних осіб здійснюється у відділеннях банків (переважно звертатися до Ощадбанку) або через розрахунковий рахунок підприємства.

У територіальних відділеннях ИФНС можна здійснити платіж за допомогою використання терміналу державних послуг.


У територіальних відділеннях ИФНС можна здійснити платіж за допомогою використання терміналу державних послуг

Фото: квитанція зі сплати держмита по виписці ЕГРЮЛ

ИФНС приймає оригінали платіжних документів. При безготівковій оплаті з використанням рахунку організації платіжне доручення необхідно завірити в установі банку.

КБК

Плата за отримання відомостей з державного реєстру здійснюється на рахунки казначейства. Точне призначення платежу визначається не коментарем до платіжного документа, а кодом бюджетної класифікації.

Для оплати дій держорганів за надання відомостей з ЕГРЮЛ перерахування коштів здійснюється на КБК: 182 113 010 2001 6000 130.

На який рахунок витрат віднести (бухгалтерські проводки)

Платіж за надання відомостей не відноситься до держмито за надання виписки з ЕГРЮЛ і не входить до переліку збору гл.25.3 НК РФ. Відповідно до Податкового Кодексу плата відноситься до інформаційних послуг.

При формуванні проводок в бухобліку не використовується рахунок 68 «Розрахунки по податках і зборах». Ведення обліку проводиться із застосуванням рахунку 76 «Розрахунки з різними дебіторами і кредиторами».

Рух коштів в обліку оформляється проводками:

При бухобліку та включення до оподаткування плати за надання відомостей необхідно пам'ятати про основний принцип формування видаткової частини при підрахунку єдиного податку УСНО і податку на прибуток ОСНО.

Витрата повинен бути документально оформленим і економічно виправданим. При виникненні сумнівів у необхідності платежу для ведення підприємницької діяльності суму краще віднести на витрати за рахунок прибутку після оподаткування.

Податковий і бухгалтерський облік підприємств виробляють документальне оформлення на підставі копій платіжного документа і виписки.

Як можна оформити виписку через інтернет

Податкова служба дозволяє юридичним особам отримати виписку через Інтернет-ресурс з інформаційних реєстраційних баз.

Формування відомостей здійснюється в форматі Ексель і містить неповні відомості про організацію.

В електронному вигляді

Допуск до інформації щодо відомостей підприємств, що містяться в державному реєстрі, можуть отримати фізичні особи , Що мають ЕЦП.

У число осіб, які можуть отримати доступ, входять громадяни, що мають право представляти інтереси організації без довіреності і внесені в установчі дані підприємства.

На паперовому носії

Форма виписки з ЕГРЮЛ на паперовому носії видається ИФНС в прошитому вигляді. Документ завіряється підписом посадової особи і гербовою печаткою установи.

Для подання до офіційних інстанцій використовуються тільки документ на паперовому носії, завірений державним органом.

Отримання поштовим відправленням

Отримати виписку з ЄДР юридичних осіб можна поштою. У заяві на видачу виписки необхідно вказати спосіб отримання поштовим відправленням.

Додаткова оплата заявником за поштову пересилку не проводиться. Вартість оплачується територіальним відділенням ИФНС за рахунок бюджетних коштів, що виділяються установі за статтею.

При замовленні поштового відправлення документа необхідно враховувати можливу затримку в отриманні, пов'язану з порядком формування реєстру листів в інспекції і термінів доставки. Загальноприйнятий період поштової доставки - 6 днів.

Відправка поштою здійснюється на адресу місця розташування організації, раніше має назву юридичної.

Пересилання на іншу адресу, наприклад, розташування офісу, не провадиться навіть при вказівці даних в заяві.

Чи можна отримати безкоштовно?

Безкоштовний варіант виписки можна отримати в наступних випадках:

Подача заяви на виписку здійснюється через приймальню, для отримання необхідно звертатися до інспектора в порядку електронної черговості.

Виписка відомостей з ЕГРЮЛ - важливий документ. Затребуваність паперу має частоту використання поряд зі свідченнями про постановку на реєстраційний і податковий облік.

Сфера застосування виписки поширюється на офіційні установи і приватні компанії. Мета документа - підтвердити дані організації, зареєстровані в державному реєстрі.

Виписка має обмежений термін дії в залежності від вимог законодавства та користувача інформації. Держмито сплачується при терміновому замовленні документа або отримання даних третіх осіб.

Виписка з ЕГРЮЛ надається безоплатно на запит юридичної особи. Якщо за випискою звертається стороння особа або вона потрібна терміново, то за її видачу доведеться заплатити держмито.

Звичайна виписка, що видається через тиждень після подачі заяви, буде коштувати 200 рублів. Термінова виписка, яку віддадуть на наступний день після звернення, - 400 рублів. Оплатити її можна декількома способами. Реквізити для оплати уточніть на інформаційному стенді податкової інспекції або на її сайті. На сайті ФСП nalog.ru в розділі «Сплата держмита» натисніть на вкладку «Плата за надання відомостей і документів з ЕГРЮЛ». Виберіть терміновість. У вікні сформується документ для онлайн оплати , В який потрібно ввести свої дані, включаючи ІПН, адреса і місце отримання послуги. Після заповнення ви будете перенаправлені на сторінку з банківськими сервісами.


Можна сплатити держмито через Ощадбанк, звернувшись до операціоністу. Для формування квитанції скористайтесь сервісом для заповнення форми П-4. Ви можете заповнити квитанцію від руки або на комп'ютері. Будьте уважні, перевіряйте реквізити оплати!


Якщо у вас є карта Ощадбанку, то ви можете сплатити держмито через банкомат. Виберіть вкладку «Платежі готівкою», натисніть на меню «Платежі вашого регіону», а потім на вкладку «Податки, штрафи, держмита». Далі дотримуйтеся вказівок на екрані. Цю ж операцію можна зробити в терміналі самообслуговування, якщо у вас немає карти. Однак ця опція доступна не у всіх відділеннях, звертайтесь до свого консультанта.


Якщо у вас є онлайн банкінг СБ або будь-якого іншого банку, ви можете сплатити держмито з його допомогою.


Квитанцію про оплату держмита прикладіть до заяви на видачу виписки.

Коли?
Скільки?
Де взяти квитанцію?
Як зовні виглядає КБК?
В яких випадках з правовласника можуть зажадати виписку з ЕГРП?
Коли?
Скільки?
Де взяти квитанцію?
Як користуватися терміналом, щоб сплатити держмито за термінову виписку з ЕГРЮЛ?
Чи можна отримати безкоштовно?
BIKINIKA.com.ua
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua. Казино "Buddy.Bet" обещает вам море азарта и незабываемых моментов. Поднимите ставки и начните выигрывать прямо сейчас.

We have 4 guests online