- З чого почати переїзд
- Як переїхати в інше місто без прописки
- Збір речей і відправка багажу
- Пошук роботи після переїзду
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Часто нас не влаштовує місце проживання. Хочеться поміняти щось у своєму житті, причому кардинально, і виникає ідея переїхати в інше місто в розрахунку на те, що життя почнеться з чистого аркуша, і тепер все буде добре. Переїзд в поодинці набагато простіше, сімейним парам, особливо з дітьми, зробити це важче.
З чого почати переїзд
Збираючись переїхати в інше місто, потрібно точно зрозуміти, наскільки це рішення тверде, оскільки доведеться багато чого змінити і витратитися. Якщо впевнені, починайте діяти. Насамперед зберіть максимум інформації про місто, де ви збираєтеся жити з дітьми:
- Середня зарплата за доступними спеціальностями
- Вартість знімного і продається житла
- криміногенна обстановка
- Кліматичні умови
- Ціни на продукти та одяг
- Можливість влаштувати дітей в школу, дитсадок
Для цього доведеться висилати «розвідника». Одній людині легко знайти кут на перший час і яку-небудь роботу, а в разі чого, швидко знятися з місця і знову переїхати. Але коли в сім'ї є діти, ризикувати не можна. Самий правильний хід - відправити дорослого члена сім'ї в «місто мрії» для збору необхідної інформації. Основну частину потрібних даних нададуть місцеві газети, розмови з жителями. Якщо в місті все влаштовує, починайте готуватися до переїзду.
Як переїхати в інше місто без прописки
Мало хто може швидко купити нерухомість і прописатися на новому місці. Робити це відразу недоцільно, навіть при наявності грошей на покупку - зрозуміти в якому районі взяти квартиру краще і оцінити її розташування, щодо майбутньої роботи, можна лише після 1-2 місяців. Простіше зняти житло і купити тимчасову прописку. Вартість її становить приблизно 5000 рублів на рік. Зняти квартиру краще на довгий термін, однак робити передоплату за півроку або за рік невигідно, оскільки житло може виявитися далеко від роботи або дитячого закладу, яке відвідуватимуть діти.
Збір речей і відправка багажу
На новому місці потрібно чимало речей, включаючи одяг, взуття, дорогі серцю предмети (фотоальбоми, книги та ін.). Якщо є родичі або друзі, то громіздкий скарб, меблі, іграшки, посуд, інтер'єрний декор бажано залишити у них. Якщо немає, доведеться продавати або везти з собою. Для цього можна використовувати залізничний контейнер (якщо нове місто розташоване далеко) або найманий автотранспорт. Останній варіант використовується частіше, так як речей зазвичай буває небагато, і повний контейнери не набивається, відповідно, багато предметів б'ються і псуються в дорозі. Крім того, по ж / д вантаж може йти досить довго.
Пошук роботи після переїзду
Переїхати в інше місто з сім'єю - зробити перший крок на шляху до нової, благополучного життя. Дорослим необхідно знайти хорошу роботу. Багато роблять помилку, втрачаючи час і гроші в очікуванні підходящої вакансії. Це невигідно, навіть небезпечно в плані майбутніх фінансових труднощів. Краще влаштуватися на прийнятну посаду по будь-якій доступній спеціальності, почати заробляти і спокійно підбирати щось вартісне.
За статистикою, рішення переїхати в інше місто виникає у 60% людей, з них дійсно переїжджає 10%, інших утримують особисті обставини або вони не готові морально. Переїзд - це стрес, адреналін, клопоти. Але правильно організований переїзд істотно їх знизить, дозволить досягти своєї мрії і змінить життя на краще.