- Основними правилами поведінки на суді для обвинуваченого (як і для всіх, хто йшов у справі осіб) є:
- До суду обвинуваченому необхідно:
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Якщо ви виступаєте в суді в якості обвинуваченого, важливо продумати свій захист задовго до засідання суду. З точки зору закону людина зважаєте невинним, поки провина не доведена. Однак позиція відповідача спочатку невигідна, оскільки йому належить захищатися від звинувачень.
Основними правилами поведінки на суді для обвинуваченого (як і для всіх, хто йшов у справі осіб) є:
- вести себе скромно і з гідністю;
- дотримуватися норм етикету;
- говорите і відповідайте на питання коротко і строго по суті;
- не перебивайте опонента, коли він виступає;
- наявні письмові докази, які спростовують слова опонента, надайте суду;
- виконуйте вимоги судді (в іншому випадку до вас може бути застосована адміністративна відповідальність);
- говорити в суді дозволяється тільки, коли вам дають слово;
- задавати питання суду ви не має права (винятком є прохання пояснити питання).
Якщо на засіданні суду присутній ваш адвокат, узгодьте з ним свою позицію заздалегідь. Також ви можете скористатися його допомогою під час виступу. Ви маєте право попросити перерву і проконсультуватися з ним з питання, яке було задане.
Для того, щоб правильно витроіть лінію захисту, найкраще звернутися за допомогою до професіоналів. Центральна колегія адвокатів Москви надасть досвідченого захисника, який буде вести Ваша справа грамотно і з максимальною для Вас ефективністю.
До суду обвинуваченому необхідно:
- уважно ознайомитися з усіма матеріалами справи;
- з'ясувати, в чому вас звинувачують, і якого результату очікує позивач;
- уточнити, на які правові акти та закони спирається обвинувач, доводячи свою правоту;
- зробити все виписки по справі;
- сформулювати докази;
- зібрати матеріали, на які збираєтеся посилатися або оскаржувати;
- вивчіть свої права до засідання суду і використовуйте їх відповідно до закону.
Якщо у Вас немає можливості бути присутнім на засіданні суду, необхідно телефонограмою або по факсу заздалегідь направити до суду клопотання, якому буде вказана причина - це дасть можливість перенести слухання. Причина, зазначена в клопотанні повинна відповідати істині і бути поважною (смерть родича, травма, важка хвороба).
Важливо! Всі клопотання подавайте письмово. У цьому випадку суддя повинен розглянути кожне з них, задовольнити або мотивувати свою відмову в їх задоволенні. Усне клопотання може бути не розглянуто.
Без попередньої підготовки в ході судового процесу можуть виникнути непередбачені гострі ситуації. У таких випадках обвинувачений починає нервувати, і сперечатися з позивачем, свідками або суддею. Цього категорично не можна допускати.
Тільки кваліфікованим адвокатам можна довірити супровід обвинуваченого в суді!
Адвокати Центральної колегії адвокатів Москви нададуть всі необхідні послуги, включаючи захист на суді. Правильно вибудувана лінія захисту може пом'якшити покарання обвинуваченого в разі його винності, і виграти справу, якщо вина буде не доведена.
Захист на всіх стадіях кримінального судочинства інтересів підозрюваного допомога адвокат у кримінальних справах . Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нами по телефону +7 495 925-94-67. Центральна колегія адвокатів Москви, працюємо в Москві, МО, Центральної частини Росії.