Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
В екстремальній незвичній ситуації нескладно розгубитися. Але ж часто від злагодженості та оперативності дій в таких випадках часто залежить не тільки здоров'я, а й життя людини. Більшість з нас знає, як викликати швидку допомогу зі стаціонарного телефону. Але порядок набору цифр для мобільного відрізняється, причому різниться він і по операторам. Розглянемо, як викликати швидку з Теле2 .
Виклик невідкладної допомоги
Викликати швидку з мобільного телефону можна абсолютно безкоштовно. Найбільш простий спосіб - набрати з телефону Tele2 дві цифри 03. Це стандартний, звичний і легко запам'ятовується нам короткий номер швидкої допомоги, який єдиний для більшості операторів. Його набирають не тільки користувачі стільникового зв'язку, але і абоненти стаціонарних телефонів, тому зачату він буває зайнятий.
[Wp_ad_camp_5]
Якщо швидко зателефонувати до швидкої допомоги з Tele2 таким чином не вдалося, потрібно набирати один з двох варіантів: додатковий нуль в кінці - 030 або 03 *. Той, хто телефонує повинен повідомити адресу та інформацію, яку попросить назвати диспетчер.
Рекомендується уточнити дані співробітника, який прийняв виклик. У разі будь-яких спірних ситуацій або непорозумінь ці відомості можуть стати в нагоді.
Якщо не вдалося додзвонитися по перерахованим номерами, викликайте допомогу з мобільного Теле2, набравши комбінацію 103. Цей номер також дійсний на території всієї Росії і не вимагає оплати.
Як викликати швидку з мобільного номера Tele2, якщо сім-карта заблокована або баланс рахунку абонентів нульовий? З таких ситуацій є вихід. Абонентам Tele2 потрібно набрати 112. Цей короткий номер діє для всіх операторів країни. Принцип дії заснований на тому, що спочатку дзвінок надходить до оператора, а той з'єднує абонента з необхідною того службою порятунку. 112 - єдиний номер, що дає можливість здійснити виклик екстрених служб, необхідних для вирішення конкретної проблеми.
Щоб не довелося в екстреній ситуації, коли дорога кожна хвилина, згадувати, як викликати невідкладну медичну допомогу або інші екстрені служби в Tele2, потрібно завчасно записати в телефонну книжку зазначені номери.
Загальні рекомендації при зверненні за невідкладною допомогою
Не важливо, чи є оператором Теле2 або інша компанія, виклик швидкої вимагає дотримання деяких правил. Спілкуючись з диспетчером, потрібно постаратися запам'ятати його дані (прізвище, ім'я, по батькові та номер). Якщо раптом виникне спірна ситуація, ці відомості можуть стати в нагоді згодом.
Слід пам'ятати, що невідкладною допомога надається абсолютно всім громадянам, незалежно ні від яких обставин. Якщо диспетчер відмовляється прийняти виклик на підставі похилого віку пацієнта, вживання наркотиків або алкоголю, потрібно звернутися в поліцію. Таке діяння є протиправним і підлягає кримінальному переслідуванню.
Дзвонити можна в будь-який час доби. Робота швидкої організована безперервно.
[Wp_ad_camp_1]
При виклику знадобляться відомості про людину, яка потрапила в біду (вік, прізвище, скарги, відомості про прийом алкоголю, наркотичних і лікарських препаратів, адреса).
Звернення за медичною допомогою або в інші служби порятунку на Теле2 можливо навіть в тому випадку, якщо сім-карта заблокована , На балансі немає коштів. Жоден абонент цього оператора в разі потреби не залишиться наодинці зі своєю проблемою.
Поделітеcь посиланням на статтю з друзями:
Поділитися на Facebook ВКонтакте Twitter Однокласники
Проголосуйте за статтю: