- претензія
- Даний документ складається з:
- Пред'явити заяву можна двома способами:
- Судовий порядок розгляду
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Після укладення договору на отримання будь-якої послуги, через певний період часу, у покупця можуть виникнути обставини, при яких дана послуга перестає бути необхідною.
У тому випадку, коли дія другої сторони договору ще не було виконано, покупець має право відмовитися від нього на законних підставах і розірвати угоду з отриманням своїх грошей назад.
- Що робити, якщо відмовили у виплаті коштів за ненадані послуги?
- Чи можна врегулювати інцидент досудовим методом?
- Які документи потрібні для досудового розгляду?
- За яких обставин варто звернутися в суд?
Повернення коштів за ненадані послуги складається з декількох етапів, про кожного з яких говориться в даній статті нижче. Інформація укладає основні поняття ситуації, права і можливості громадянина РФ як споживача.
претензія
Розібратися в суперечці кожному громадянину РФ, згідно із законодавством, потрібно самостійно - тобто вжити всіх необхідних заходів для вирішення ситуації без суду.
Основним методом досудового розгляду з виниклим інцидентом є пред'явлення продавцю особливого виду заяви - претензії.
Даний документ складається з:
- Інформації про заявника.
- Інформації про другу сторону договору, позначеної як продавець послуг.
- Обґрунтованого законом невдоволення покупця з приводу інциденту - наводяться статті, згідно з якими, дії другої сторони договору є незаконними.
- Переліку вимог, який пред'являє споживач продавцеві для усунення причин невдоволення.
«Претензія на повернення грошових коштів за ненадані послуги» зразок - Претензія про порушення термінів і недоліки наданих послуг .
Пред'явити заяву можна двома способами:
- Особисто - під час візиту в організацію покупець повинен один екземпляр претензії віддати директору / його представникові, а другий забрати собі разом з відміткою компанії, працівника, який брав заяву (ініціали, посаду, підпис) і датою прийому.
- Листом - при відправленні документа за допомогою поштових послуг, необхідно вибрати замовний вид письма, який включає повідомлення про доставку.
Другий примірник з відміткою або повідомлення про доставку листа необхідно зберегти на той випадок, якщо однією претензією справа не закінчиться.
- Документ подається в компанію на розгляд. Воно повинно триває не більше 10 днів.
- Протягом зазначеного терміну продавець повинен дати відповідь на пред'явлену претензію - виконати вимоги і повернути гроші / відмовити у виконанні вимог.
При отриманні відмови компенсувати кошти за розірвання договору, споживач повинен звернутися до органу Федерального державного нагляду щодо захисту прав споживачів. Якщо справа і там постане, рекомендується відвідати відділення суду і передати питання на розгляд.
Судовий порядок розгляду
Повернення грошових коштів за ненадані послуги через суд є важкою процедурою, яку краще супроводжувати юридичною підтримкою. Отримати професійну допомогу в подібній ситуації і не тільки можна в юридичному центрі "Тріумф" - ми проконсультуємо по кожному питанню, розповімо про потрібних діях, допоможемо з документацією і наданням роз'яснень у справі.
- Якщо потрібно звернутися до судове відділення необхідно підготувати певний список документів, який відштовхується від конкретної ситуації. У нього обов'язково повинні входити другий примірник претензії або повідомлення про її отримання другою стороною договору.
- Після того, як справу візьмуть на розгляд, буде призначений суд - дата і час проведення.
У тому випадку, коли суддя не приймає сторону позивача, можливо оскарження його рішення шляхом подачі апеляційної скарги. Якщо ж суд визнає дії другої сторони договору (продавця) незаконними, йому буде призначено відшкодування сплаченої грошової суми за послуги, а також компенсація всіх витрат, що утворилися в результаті інциденту (послуги юриста, держмито і т.д.)
Що робити, якщо відмовили у виплаті коштів за ненадані послуги?Чи можна врегулювати інцидент досудовим методом?
Які документи потрібні для досудового розгляду?
За яких обставин варто звернутися в суд?