Рейтинг подарунків на Новий рік 2017: в лідерах - техніка, а оригінальні й марні не актуальні

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua

21 грудня 2016, 10:01 Переглядів: 21 грудня 2016, 10:01 Переглядів:   Купуючи подарунки, українці хочуть відпочити від кризи

Купуючи подарунки, українці хочуть відпочити від кризи ..

криза вніс свої корективи в підбір подарунків для близьких: в тренді як і раніше техніка, так як її завжди купують до великих свят, а також товари для рукоділля. А ось оригінальні, але марні сувеніри типу шолома для пива безповоротно відходять у минуле. Також наші співгромадяни збираються дарувати близьким книги, посуд або аксесуари для рукоділля, тобто недорогі (200-300 грн) товари. Про це свідчать результати дослідження аналітиків компанії Prom.ua, проведеного спеціально для наших читачів (див. Інфографіку). "Сегодня" розібралася, як змінилися онлайн-шопінгові переваги покупців за 2 роки і чи можна заощадити на покупці подарунків під Новий рік.

ДОРОГО. Згідно з дослідженням Prom.ua, попит народу на подарунки виріс за всіма видами товарів - починаючи книгами і косметикою і закінчуючи аксесуарами для будинку, іграшками, побутовою технікою та смартфонами. Причому такого зростання не заважає подорожчання середнього чека подарунка, який по окремих позиціях додав від 100 до 800 грн. Експерти пояснюють зростання кількості онлайн-покупок щедрістю і бажанням відпочити від кризи.

"Проаналізувавши покупки за 2 роки, ми бачимо, що українці в цілому стали набагато щедрішими на передноворічні витрати в онлайні по всіх категоріях подарунків. Це пов'язано і зі стабілізацією ситуації в країні, і з ростом популярності вітчизняних торгових майданчиків в інтернеті. Наприклад, незважаючи на подорожчання побутової техніки майже в 2 рази, попит на неї наполегливо зростає. Це логічно, оскільки великі витрати люди звикли робити до великих свят. А у нас таких всього два на рік - день народження і 1-е січня. Так що техніка традиційно в лідерах по попул рності ", - роз'яснює керівник торгового майданчика Prom.ua Іван Кравець.

На думку аналітиків, щедрість українців при підготовці подарунків проявляється також у покупках мобілок або смартфонів, де середній чек становить 2400 грн. Також наші співгромадяни готові викласти близько 700 грн на ювелірку.

Під час кризи українці частіше купують аксесуари для рукоділля, щоб зробити сувеніри вручну.

ЕКОНОМНО. Ті ж українці, на доходи яких криза позначилася сильніше, активно купують товари для рукоділля, відзначають в Prom.ua. Втім, за спостереженнями аналітиків компанії, ця тенденція спостерігається цілий рік, а не тільки до свят, причому захоплення населення в'язанням, вишивкою та іншими хендмейд хобі особливо активізувалося саме в останні 2 роки - адже зроблений своїми руками подарунок насамперед є ексклюзивним і при цьому не б'є по кишені.

Спровокував кризу зростання попиту на такі подарунки, як косметика і парфумерія: популярність цих товарів до Нового року зростає десь на 30%, та й середній чек приємний для покупця - він становить 500 грн. "Під час кризи люди хочуть виглядати успішними, але шукають шляхи не сильно витрачатися. Тому французькі парфуми замінюють репліки, а креми поступаються місцем косметиці з ближнього зарубіжжя. Крім того, пропозиція косметики в Мережі щорічно збільшується в 2 рази. А значить у покупця з'являється більший вибір ", - пояснюють аналітики.

Напередодні новорічних свят активно купують онлайн і іграшки, оскільки це традиційний подарунок дитині, а середній чек в 530 грн по кишені українцям.

А ось інтерес до так званим оригінальним подарункам (магічним кулях, алкогольним шоломів і т.д.) українці помалу втрачають: як відзначають в Prom.ua, ці подарунки були популярні пару років назад, на хвилі "новенького і цікавого". Зараз їх іноді купують, але в цілому тренд на смішні, але марні сувеніри залишився позаду - в тренді корисні подарунки.

Як правильно ловити знижки

Заощадити на підготовці святкових подарунків можна, якщо вибирати товари продумано. "Потрібно заздалегідь придивлятися до цікавлять категоріям подарунків. Це дозволить вивчити товар і переконатися в реальності знижки. Не секрет, що деякі магазини на розпродажах вказують завищену ціну і знижку розраховують вже з цієї завищеної ціни. Тому потрібно заздалегідь вибирати товар: по-справжньому цікаві пропозиції викликають ажіотаж, а значить, можуть бути розпродані швидко. Також вибір подарунка заздалегідь вирішить проблему доставки товару, оскільки напередодні новорічних свят кількість замовлень різко зростає, і магазини не вс гда встигають все оформити і привезти вчасно. А головне, підбираючи подарунок, не варто панікувати: це заважає вибрати дійсно корисний і хороший подарунок ", - пояснює керівник партнер інтернет-магазину F.ua Дмитро Покотило.

ПЕРЕДПЛАТА. Щоб не пропустити знижки та акції, краще підписатися на розсилки або зареєструватися на сайті потрібного магазину. "Розсилання бувають надокучливими або приходять в невідповідний момент. Але їх користь в конкретні моменти все-таки переважує незручності. Як варіант, можна заходити в розділ" Акції "цікавить магазину і придивлятися до розпродажів", - радить Покотило. При купівлі подарунків краще орієнтуватися на перевірені магазини, щоб не було неприємних сюрпризів з доставкою або шлюбом: "Важливо позбутися від стереотипів, ніби на розпродажах продають тільки кухонну техніку, іграшки та прикраси. Звичайно, їх теж продають. Але магазини намагаються враховувати смаки покупців, тому розширюють асортимент товару на розпродажах. Зараз, наприклад, в передноворічних розпродажах можна зустріти гаджети, спортінвентар, термобілизна, техніку. А як показує практика, частіше на розпродажах українців цікавлюся т смартфони, навушники, посуд і побутова техніка ", - пояснює експерт.

ДОСТАВКА. Також експерти рекомендують визначити, який варіант доставки товару відповідає формату "ціна - якість". "Можна звернути увагу на почтомати, якщо мова йде про малогабаритних товарах, оскільки розмір осередків почтомата обмежений певним розміром. Це дозволяє не зв'язуватися зі службами доставки магазину і забирати товар, коли зручно. Вартість доставки через почтомат - близько 20-25 грн. Можна також замовляти в інтернет-магазинах доставку кур'єром або поштовим сервісом, оскільки багато магазинів мають зі службами партнерські програми. Цей варіант доставки може обійтися в 30-40 грн або безкоштовно, в залежності від ціни товару ", - пояснив ет Покотило.

Краще дарувати враження, корисності або статусність

Тим часом психолог Катерина Гичан вважає, що будь-який подарунок може бути хороший, головне - щоб сюрприз дарували від душі, індивідуально для людини, і дійсно несподівано. Ключові поради психолога про те, як правильно дарувати подарунки друзям і близьким читайте нижче.

Цінність. Банальність "Дорогий не подарунок, а увага" працює. Вартість подарунка може бути нижче або вище цінності подарунка. І далеко не завжди цінність визначається ціною. Навіть простенька листівка може сколихнути приємні емоції, але тільки якщо ця листівка дає відчуття, що вона особлива, і що готувалася для особливої ​​людини.

Історія. Подруга подарувала мені баночку варення. Абсолютно звичайна баночка звичайного варення, але цей подарунок виявився з історією. Про те, що це за варення, з яких плодів, як варилося і т.д. У підсумку подарунок виявився настільки емоційно цінним, що його навіть шкода розпаковувати. Напевно, люди звертали увагу, що до каменів і намиста з каменів додається листочок з історією. Це працює, тому що одне відчуття, якщо купуєш просто кулон з рожевого аметиста, і зовсім інша - коли це надзвичайний аметист, що підходить під знак зодіаку, що розкриває приховані душевні сили його власника, що має доброчинні властивості для організму і т.д.

У складчину. Купуючи подарунок компанією, можна дозволити собі вибрати варіант подорожче. Зараз є цілий ряд сервісів, де можна замовити собі подарунок і повідомити про це своїм друзям і родичам. Наприклад, Wishround.

Враження. Ще один недавній тренд - це дарувати сертифікати на стрибки з парашутом, участь в майстер-класах (наприклад, приготування вишуканих страв в компанії знаменитого шеф-кухаря), візит до спа-салон. Якщо знаєте про таємні бажання того, кому даруєте подарунок, то використовуйте ці знання.

Для дітей. Сучасні діти - меркантильні, в більшості своїй. Вони дивляться на ціни подарунків, і часто пов'язують поняття ціни і цінності. Плюс - орієнтуються на героїв мультфільмів. Тому часто буває так, що дарувальник купує миленького плюшевого ведмедика або кошеня, але не мультяшного, а звичайного, і тоді цей кошеня в очах дитини має набагато меншу цінність, ніж персонаж з "Поні", "Майн Крафт", "Свинки Пеппі" або "Монстр Хай" і т.д. Тому краще заздалегідь поцікавитися, які мультики любить дитина, і виходити з цих пристрастей. Проте, якщо придумати історію до своєї звичайної іграшці (ідеально, якщо включити в цю історію цієї дитини), то ставлення буде переглянуто.

Гроші. Близькі люди часто дарують один одному гроші, з тим, щоб одержувач сам визначився, що хоче, або доповів відсутню суму. Це не сприймається так, ніби дарувальник відкупився і заощадив час на виборі подарунка.

Статусність. Найскладніше - це дарувати подарунки людям, які вище за статусом, і у яких все є. Тут може врятувати подарунок для хобі. Наприклад, якщо відомо, що людина займається йогою, походами, танцями, кулінарією, значить, можна подарувати щось із цієї області. Навіть маленький брелок з балеринки здатний зворушити любителя танців. Як варіант економ-варіанту - футболки або аксесуари з тематичними зображеннями. Як би не був високий статус людини, він / вона носить футболки.

Атрибутика. Виручає напередодні свят. Наприклад, в цей період можна подарувати костюмчик ельфа, феї або мультяшного героя. Варто недорого, а викликає теплі емоції і відчуття свята. Також і дорослому можна подарувати недорогі новорічні аксесуари.

Похід в ресторан або кафе. У нас в країні прийнято, що гостей пригощає винуватець торжества, однак якщо у винуватця напружено з грошима, то саме торжество скасовується. Вихід - якщо друзі і родичі скинуться і подарують свято.

Обмін подарунками. У Німеччині після загальнонаціональних свят влаштовуються цілі базари, де можна обміняти подарунки. Всі подарунки - з бирками, нові. Просто не сподобалися власникові. Наприклад, не підійшов розмір, або аромат парфумів - не той. Поки у нас не прищепилася ця культура, тому на дарувальника лежить б про більша відповідальність.

Отримання подарунків. За правилами етикету, подарунки слід розгортати при гостях. Однак це не завжди добре. Уявіть, що ви не вгадали з подарунком, а одержувач не зміг приховати емоції, - неприємно обом.

Ще одна рекомендація: краще не дарувати подарунок, який пробиває серйозну дірку в бюджеті. Інакше, вільно чи мимоволі, дарувальник буде відчувати неприємні почуття на адресу людини, кому цей подарунок призначається, і який сам того не знаючи, засмутив. Ідеально, якщо подарунок приносить радість обом сторонам: і одержувачу, і дарувальнику.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Рейтинг подарунків на Новий рік 2017: в лідерах - техніка, а оригінальні й марні не актуальні". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Коновалова Христина

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

BIKINIKA.com.ua
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua. Казино "Buddy.Bet" обещает вам море азарта и незабываемых моментов. Поднимите ставки и начните выигрывать прямо сейчас.

We have 4 guests online