Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Shopyy
Посилання для скачування:
Android
iOs
Я досить вибагливий покупець, тому щоб знайти ті ж джинси, можу об'їздити три-чотири ТЦ. За допомогою програми Shopyy з'ясувалося, що в магазині Levi's за check-in можна отримати 5% знижку. Там же знайшла адреси магазинів цього бренду в Києві і вирішила вперше відправитися в той самий «OCEAN PLAZA», де мешкає жива акула та інша екзотика.
По прибуттю запускаю Shopyy і на схемі розташування бутиків намагаюся відшукати потрібний мені магазин. Є!
Прямую туди і тут же цікавлюся у співробітників магазину про знижки за позначку в Swarm, оскільки в додатку вказана лише дата початку акційної пропозиції. До моєї великої радості продавець підтвердив - знижка діє до сих пір.
Після «OCEAN PLAZA» з мобільним в руках я вирушила в ТЦ «РайON» - перевірити, чи діє 50% знижка на прикраси від Самоцвєтів. Благо, карта з магазинами запустилася, і я без зусиль знайшла потрібну мені точку продажів. Але радіти довелося недовго - тут мені відповіли, що саме цієї знижки на товари немає. Виходить - додаток не дає гарантії про актуальність акцій. День шопінгу завершився покупкою нового шарфа.
Що стосується Shopyy, то незважаючи на відсутність описів деяких магазинів в представлених ТЦ і неактуальність інформації про терміни дії знижок, враження про програму все ж позитивні.
З плюсів - представленість бόльшей частини торгових центрів Києва - і не тільки найпрестижніших. Такі невеликі, але хороші, як «Plazma» і «Макрос», присутні. Також майже всюди є докладна карта розташування бутиків. Зручно, що магазини розподілені за категоріями: взуття, одяг, подарунки і сувеніри і т. П., А інформація про бонуси за check-in допомагає скоротити витрати.
Wizee Шопінг
Посилання для скачування:
Android
iOs
Windows Phone
Хорошою альтернативою Shopyy могло б стати додаток Wizee Шопінг. Величезною перевагою цієї програми можна вважати карту павільйонів представлених ТЦ із зазначенням не тільки місць розташування магазинів, але і банкоматів, ліфтів, ескалаторів і, важливо, - вбиралень. На відміну від Shopyy, для пошуку необхідного ТРЦ в Вайзе можна скористатися Google Maps. Хоча, по правді сказати, навряд чи вам знадобиться карта, щоб знайти Глобус, Дрім Таун або Більшовик. Всього в додатку представлено вісім найбільших шопінг-молів.
З Wizee Шопінг я дізналася, що в магазинах Guess зараз діє знижка - 50%. Після роботи відправилася в SkyMall - перевірити. Виявилося, дійсно, на деякі позиції бренду акція поширюється.
Тремтячими від інтригуючого і вдалого початку руками спробувала знайти в Вайзе всю інформацію про бонусних пропозиціях. Почала з Комода, але тут додаток повисло. Виявляється, замість того щоб вивести на екран повідомлення «поточних розпродажів, не знайдено», телефон починає довго «думати». Перший час ти наполегливо чекаєш, а потім виявляється - даремно.
Переглянувши всі актуальні пропозиції, стало зрозуміло - інформація про знижки оновлюється вкрай рідко. Також в додатку немає заявлених в описі фотографій з речами з нових колекцій брендів. Шкода, адже це могло вивести програму в лідери серед конкурентів. Загалом, недоробки є, хоча варто відзначити, - додаток досить легке у використанні і все-таки виконує свої функції, економлячи час і кошти.
YoCard
Посилання для скачування:
Android
iOs
Додаток - прорив у вітчизняних програмах лояльності. У ногу з часом в ТРЦ Skymall запустили програму, що дозволяє використовувати смартфон як дисконтну картку.
В описі сказано, що функціонує додаток досить просто - необхідно лише додати дисконтну карту в yoCard, і показати її електронну версію на касі. На ділі я зіткнулася з тим, що третина продавців взагалі не мають поняття про цю програму. У магазині Kira Plastinina, наприклад, немає спеціальних фотосканерів, що дозволяють зчитувати штрих-коди з екрану смартфона, а в L`etude і GUESS мене зустріли високо піднятими бровами і проханням повторити питання. Ще не запустилася карта ТРЦ, що остаточно зіпсувало враження від інноваційної для українського ринку програми.
Порадувало хіба що функціонування системи накопичення бонусів. За «Шерінг» інформації про акцію в Facebook отримала два бали, потрібно ще випробувати процедуру накопичення бонусів з чеками. За кожну покупку клієнта обіцяють надавати бонуси з розрахунку 100 грн - 1 бонус. За них згодом можна отримати спеціальні подарунки від Skymall. Свої бали можна також виміняти на подарунки: парасольку, чашку або дитячу іграшку з логотипом ТРЦ, або ж отримати знижку на касі в магазинах, що беруть участь в програмі лояльності.
Враження від опису yoCard і від її використання, на жаль, дуже полярні. Поки є багато недоробок, але з плюсів - наявність карти проїзду до шопінг-центру. Також додаток легко у використанні і є безкоштовні купони на знижки та сертифікати. Радує і наявність оновлюваної інформації про акції, але роботи ще, як то кажуть, непочатий край.
Зроблено в Україні
Посилання для скачування:
Android
На хвилі патріотизму і в спробі підтримати вітчизняного виробника, я намагаюся переходити на товари made in Ukraine. У тематичних групах в Facebook прочитала про програму Зроблено в Україні.
Якщо чесно, то взялася тестувати програму з песимістичним настроєм, очікуючи побачити «напівсирої» продукт. Так і виявилося! Програма - все лише каталог українських виробників, і більше нічого цікавого. Перша сторінка - категорії товарів, друга - список підприємств, і третя - опис компаній з посиланнями на офіційний сайти, і то - не завжди.
Недоробки видно і в переліку компаній. У розділі "білизна, трикотаж" розробники, наприклад, взагалі не парилися, тричі поспіль вставивши слово "білизна" - нехай користувачі самі здогадуються, які бренди там ховаються.
Так що користь від застосування отримають тільки ті, кому ліньки власноруч шукати українських виробників. Таким програма made in Ukraine стане в нагоді, і навіть виявиться зручною - всі товари в ній відсортовані за категоріями. Більш вимогливим користувачам додаток здасться занадто простою.
USAinUA
Посилання для скачування:
Android
iOs
І, нарешті, якщо хочете купувати товари онлайн без традиційної української націнки, для вас є USAinUA - перше вітчизняне додаток для покупок в США. Це дуже зручний сервіс, де зібрані списки найпопулярніших американських інтернет-магазинів, таких як eBay, Target, Amazon і інших.
Ідея додатки просто чудова: тут тобі і онлайн-консультант, і таблиця розмірів, а ще співробітники USAinUA розраховують вартість доставки - достатньо надіслати їм посилання на товар, який сподобався.
Подивившись відгуки клієнтів на сторінці Вконтакте і фото з доставленими товарами, відразу захотіла й собі доглянути що-небудь таке. Відразу скажу - незручно, що немає класифікації товарів. Замість цього - список з посиланнями на іноземні ресурси. Інтернет у мене на смартфоні не дуже - щоб прогрузити сайт, потрібно почекати пару хвилин. Закрила - вирішила залишити на потім. А ось відмовитися від перегляду нових акцій і спецпропозицій не змогла. Відкрила сторінку, а тут знову все списком. При цьому про знижки написано лише те, що в представлених магазинах они бувають часто. Активне посилання для переходу теж є не скрізь, а сторінка, що інформує про розпродажі і акції, поки повністю не прогрузити, - стрибає по екрану.
Резюмуючи, варто визнати - сервіс корисний, але не найзручніший.
Підводячи підсумок, можу сказати, що всі представлені додатки мають чимало плюсів і, безумовно, допоможуть і заощадити, і знайти те, що вас цікавить. Інша справа - у кожного з них є недоліки, які ще належить усунути. Нічого - все ми неідеальні.