- Рефінансування в Ощадбанку
- Які кредити можна рефінансувати
- Умови та вимоги
- Вимога до застави
- сума
- Покрокова процедура рефінансування в 2019 році
- Схвалення заявки і застави
- Видача кредиту і ставка
- Можлива відмова з перекредитування
- Підбиваючи підсумки
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Вітаємо! Сьогодні мова піде про відновленої і оновленій програмі рефінансування в Ощадбанку. Ви дізнаєтеся, що змінилося в цій програмі в 2019 році, істотні умови і вимоги банку, а так же, як крок за кроком відбувається рефінансування іпотеки в Ощадбанку.
Рефінансування в Ощадбанку
Рефінансування іпотеки - це оформлення і отримання позики з більш вигідною процентною ставкою з метою погашення кредиту у фінансовій установі з більш високими відсотками. По суті, це перекредитування, яке дозволяє набагато легше і швидше погасити раніше оформлений кредит. Варто розуміти, що рефінансування може бути вигідним, якщо різниця між встановленими відсотковими ставками становитиме 2-3%.
У Росії досить багато банків пропонують рефінансування іпотеки, в число яких входить Сбербанк - один з популярних і довірених банків країни. Якщо вийде провести рефінансування в даній установі, можна отримати серйозну вигоду. Найголовніше відповідати певним вимогам і виконати встановлені банком умови.
Рефінансування в Ощадбанку дозволяє:
- Об'єднати іпотеку з іншими видами кредитування, в тому числі і кредитну карту, в один великий кредит і перевести їх все в Ощадбанк;
- Знижується боргове навантаження на сім'ю за рахунок зниження щомісячного платежу;
- Підвищується зручність обслуговування кредитів - оплачується все в Ощадбанку єдиним платежем в одну дату і на один рахунок;
- Можна отримати ще 1 млн. Рублів на особисті цілі, ремонт, наприклад, під іпотечну ставку, яка набагато вигідніше споживчого кредиту;
- Рефінансування можна провести без згоди первинного кредитора і без проміжного забезпечення;
- Не треба представляти довідку про залишок заборгованості за кредитами;
- Прийняти в заставу готовий будинок з землею;
- Припустимо зміна валюти, що дозволяє перевести валютний кредит в рублевий.
Важливо! Рефінансувати іпотеку бажано після повного повернення ПДФО за майновим відрахування на квартиру і після того, як ви зробили повернення відсотків по іпотеці. В іншому випадку можуть, виникнуть проблеми з податковою. Особливо якщо ви не тільки рефінансіруете іпотеку, а й інші кредити або берете суму на особисті цілі.
Які кредити можна рефінансувати
На даний момент Ощадбанк надає можливість консолідувати в одному кредиті не тільки іпотеку, а й інші позики, раніше отримані в різних фінансових установах.
За допомогою такої програми кредитування, як «Рефінансування під заставу нерухомості» можна перекредітовать:
- Один іпотечний кредит;
- До п'яти інших різних кредитів. До них відносяться:
- Споживчий кредит;
- Кредитна карта;
- автокредит;
- Карта з овердрафтом.
Важливо! Наявність іпотечного кредиту тут є обов'язковою умовою.
Ощадбанк надає можливість провести рефінансування як під заставу квартири, так і заміського будинку з ділянкою, таунхауса або кімнати.
Умови та вимоги
У даної фінансової установи є особливі умови, за якими проводиться перекредитування іпотеки в Ощадбанку. Тільки при чіткому їх дотриманні можна розраховувати на вигідний переклад кредиту.
Вимога до застави
- Квартира або будинок повинні бути побудованими. Якщо на руках ще немає свідоцтва, то рефінансування іпотеки неможливо. Банк не приймає в заставу права вимоги.
- Нерухомість, по рефінансуються іпотеці, повинна бути закладена в іншому банку. Після погашення заборгованості виникає зобов'язання в 2 місяці оформити заставу на це житло на користь Ощадбанку.
- Якщо є у власності інше житло без обтяження, то його можна також віддати в заставу банку і провести рефінансування іпотеки. Це особливо актуально для тих, у кого об'єкт ще не введений в експлуатацію і не побудований.
Вимоги до кредитів
- Відсутність поточної прострочення і прострочень за минулі 12 місяців (допускається 1 до 30 днів або не більше 3 до 5 днів);
- Видано понад 6 місяців тому до дати подання заявки;
- До закінчення кредиту залишається більш ніж три місяці;
- Якщо рефінансується кредит Ощадбанку, то подача повинна бути в тому ж територіальному банку, де оформлявся цей кредит.
Вимоги до позичальника
- Громадянство Росії;
- Вік 21 - 75 років на момент закінчення;
- Стаж роботи - 6 місяців на останньому місці і мінімум рік за минулі п'ять років;
- Другий чоловік обов'язково йде созаемщиком, якщо інше не прописано в шлюбному договорі.
ставки
сума
Мінімальна сума для рефінансування в Ощадбанку 500000 рублів. Максимальна сума залежить від ряду параметрів, але не повинна перевищувати 80% від вартості застави:
- 5 млн. Рублів на гасіння сторонньої іпотеки;
- 1,5 млн. На гасіння інших кредитів і карт;
- 1 млн. На особисті цілі.
Рефінансування іпотеки можливо на термін до 30 років.
Покрокова процедура рефінансування в 2019 році
Рефінансування іпотечного кредиту в Ощадбанку можна розділити на два етапи:
- Схвалення заявки і застави;
- Видача кредиту від Ощадбанку.
У обох цих етапів є певні нюанси. Далі ми їх більш детально розберемо.
Схвалення заявки і застави
- Підготовка первинного пакету документів для схвалення заявки.
- Подача заявки. Розгляд складе 2-3 робочих дня.
- Підготовка документів по об'єкту нерухомості. Процес схвалення займе не більше 5 робочих днів.
- Призначення дати угоди.
Всі необхідні документи для заявки за заставним об'єкту ми детально розібрали в пості « Документи для іпотеки в Ощадбанку ». Обов'язково ознайомтеся.
Видача кредиту і ставка
- Підписання кредитного договору та видача першого траншу на гасіння іпотеки в сторонньому банку - ставка 12,9%.
- Гасіння іпотеки в іншому банку і отримання довідки про повне погашення заборгованості - ставка 12,9%.
- Підписання договору про іпотеку і реєстрація застави на користь Ощадбанку - ставка 10,9%.
- Видача другого траншу на гасіння споживчого кредиту / карти і т.д. і отримання довідки для Ощадбанку про припинення зобов'язань - ставка 12,4%.
- Видача наступного траншу для гасіння чергового кредиту і надання довідки про закриття і так далі до тих пір, поки всі заявлені кредиту не будуть погашені - ставка 11,4%.
Вигода рефінансування кредиту і приклад розрахунку
Перед тим як провести процес рефінансування або перекредитування, варто зробити певні розрахункові маніпуляції, щоб зрозуміти в яких випадках буде вигідно проводити рефінансування, в яких немає.
У нашому минулому пості « рефінансування іпотеки »Ми детально розібрали всі плюси і мінуси даної процедури. Пропонуємо Вам ознайомитися з ними, перш ніж йти в банк.
Зараз на цифрах покажемо вигоду від рефінансування при досить великий кредитної навантаженні.
Для прикладу візьмемо ситуацію, коли є іпотека в Россельхозбанке із залишком заборгованості в 2 млн. Рублів під 13% річних і платежем 23431.51. Споживчий кредит з залишком 80 000 і платежем 2119.51. Кредитна карта під 16% річних і заборгованістю в 100 000 рублів і обов'язковим платежем 5000 рублів на місяць.
Згідно з цим наприклад щомісячний платіж за всіма зобов'язаннями складе приблизно 30 550 рублів. Якщо провести рефінансування в Ощадбанку, то на 20 років після оформлення застави і гасіння кредиту і карти платіж складе приблизно 22724 рубля, що майже на 8000 менше.
важливо:
- При цьому варто розуміти, що переплата буде приблизно 3,27 млн. Рублів. Це на 400 000 більше, якби все залишилося, як було до рефінансування.
- Також треба розуміти, що кредит і карта закриються але лише через 2-5 років, а якщо ви їх зашиє в іпотеку, то платити вам за них доведеться всі 20 років нехай і за меншою ставкою.
- При розрахунку загальної економічної вигоди від проведеного рефінансування потрібно враховувати всі необхідні додаткові витрати, які можуть виникнути в процесі оформлення. Це такі витрати, як оплата послуг з оцінки знаходиться в розпорядженні застави, а також держмито, яка оплачується після зняття обтяження і після вторинної реєстрації застави.
- В обов'язковому порядку потрібно провести переукладання договору страхування, за що деякі банки беруть 1% від суми раніше оформленого кредиту.
- Нагадаємо, що ви втратите право на повернення відсотків і майнове відрахування, а це теж відчутні суми, якщо ви їм вже скористалися по рефінансуються іпотеці.
Загалом, перш ніж затівати рефінансування іпотеки, відкрийте наш іпотечний калькулятор і все порахуйте. Треба підійти до цього справа з холодною головою.
Можлива відмова з перекредитування
Незважаючи на те що фінансові установи охоче йдуть назустріч клієнтам, які прагнуть провести рефінансування, як метод переманювання клієнтів, в деяких випадках в даному процесі може бути відмовлено. Це можливо за таких причин:
- Процес перекредитування неможливий через наявність негативної кредитної історія у людини або раніше судимості.
- Не проводиться рефінансування і в тому випадку, якщо людина тільки почала виплачувати кредит, тут доведеться трохи почекати приблизно півроку.
- Чи не проводитися рефінансування в ситуації, якщо у позичальника знизився дохід або з'явилися додаткові утриманці.
- Зміна роботи і недостатній стаж.
- У деяких випадках сумнів викликає предмет застави. Якщо навіть він повністю влаштовував минулого кредитора, не факт, що Ощадбанк він влаштує.
Підбиваючи підсумки
За підсумками можна зробити кілька важливих висновків:- Грамотно проведене кредитування допомагає вирішити досить багато різних проблем. За рахунок збільшення терміну кредитування можна значно знизити розмір щомісячних плат.
- Популярність процесу перекредитування заснована ще і на те, що позичальникам надається можливість змінити не тільки рівень процентної ставки, але навіть валюту.
- Для людей, у яких відзначається зниження рівня матеріального достатку, якщо у людини на момент переоформлення має кілька позик, дана послуга є оптимальним варіантом.
- Рефінансування проводять багато сучасних фінансові установи, але саме Ощадбанк пропонує найвигідніші процентні ставки, а також досить лояльні умови та максимальну оперативність в процесі оформлення перекредитування.
Якщо у вас є труднощі з погашенням іпотеки і кредитів, вас цікавить банкрутство фізичної особи по іпотеці , То запишіться на безкоштовну консультацію до нашого юриста. Він обов'язково допоможе вирішити вашу проблему і знайти оптимальний вихід із ситуації.
Чекаємо ваших запитань на цю тему. Будемо вдячні за підтримку проекту в соціальних мережах.