Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
NEW! Я досить давно зацікавився тематикою військової справи (так як бачив в ньому дуже багато спільного з адмініструванням "в побуті" та на виробництві), особливо підходами Китаю і Японії, Чжуге Лян, напевно, для мене одна з найцікавіших особистостей в історії взагалі, а "Мистецтво війни" Сунь-Цзи мало не під подушкою тримаю. Дуже сильно порадувало те, що не я один прийшов до таких висновків, коли в книжковому придбав Вашу "Технологія життя: книга для героїв", після чого її на полиці доповнили "Полководець", "Русские уроки японських коанов" і "Мистецтво управлінської боротьби" , з часом, думаю, на ній будуть всі Ваші книги. І пізніше, коли буде зручна можливість - обов'язково відвідаю і семінари.
Читаючи Ваші книги, особливо "Технологія життя: книга для героїв", а від них просто віє Стратагема, даосизмом і китайським військовим справою, складно не помітити що це дуже хороші адаптації китайських досягнень для російських людей. Тому я впевнений, що Ви відмінно розбираєтеся в синології щодо того "що працює на результат".
...
Всього найкращого!
Ростислав Коваль
Шановний Володимире Костянтиновичу!
До Вашої чудової книги "Технологія життя: книга для героїв" я прочитав кілька книг авторитетних особистостей і намагався застосовувати отримані знання в житті, не зовсім виходило (в результаті порожнє).
Мені порадили Вашу книгу і дійсно, вона дивним чином вплинула на мене і життя моє стало змінюватися. Більш того вона виявилася для мене тим ключем, яка розкриває книги інших авторів, в т.ч. класичної літератури. Періодично перечитую або прослуховую її.
Велике спасибі, бажаю здоров'я і успіхів Вам!
Манап ЕСПА Тараз, Казахстан
Твір Корнійчук Валерії 6 «В» класу на тему «Які три книги я взяла б у подорож?»
Скоро ми з мамою поїдемо на Байкал їхати нам три дні, щоб мені було чим зайнятися під час довгої дороги, я хочу взяти з собою кілька книжок. Але кожна книга, що стоїть у мене в шафі, мені близька і дорога, як вірний друг, яку ж взяти?...
Другою книгою, яку я візьму з собою на прочитання в поїзді, буде та, яку я вивчила від кірки до кірки, книга мого вчителя Володимира Тарасова, людини, який навіть не знаючи про моє існування, сильно змінив моє життя. До речі кажучи, їжу я на Байкал саме в його табір, який організовує одна з його учениць - Лариса Давидова, для дітей 12-17 років. «Технологія Життя книга для героїв» одна з безлічі чудових книг Володимира Костянтиновича. Думаю знову перечитавши її, я знайду ще одну перлину, що не помітила раніше, адже ми змінюємося кожен день, і змінюється наше сприйняття і знову, і знову ми можемо знаходити щось нове в повсякденних речах.
...
Пунктуація і орфографія автора збережені
Валерія Корнійчук
Талліннська школа менеджерів і Володимир Костянтинович - великі вчителі в моєму житті, я по справжньому щасливий, що коли то випадково зустрів книгу "Книга для героїв"!
Спасибі вам!
Олексій Кірпіщіков, Курган
"Технологія життя: книга для героїв" - моя улюблена. Радий дізнатися, що майстер написав ще кілька книг. Хотів би купити ще один екземпляр цієї книги ... "
Цховребов Ю.В., Москва
Шановний Володимире Костянтиновичу! Ваша книга "Технологія життя: книга для героїв" допомогла мені вижити і відбутися в житті як особистість. Рік тому, очоливши інформаційно-аналітичну газету "Ділове середовище", я, на свій страх і ризик, опублікувала деякі розділи з Вашої книги (найменування і авторство вказано в газеті відповідно до Закону про ЗМІ). Публікації отримали широкий відгук. Керівники деяких банків, фірм і підприємств звертаються до Вас з проханням провести для них семінар
Каніболоцька Е., головний редактор, газета "Ділове середовище"
Шановний Володимире!
Ваша книга "Книга для героїв" була для мене дуже корисною, дозвольте вам подякувати. Я господар невеликої торгової фірми і для мене питання управління персоналом мають практичне застосування. Бажаю Вам успіхів у Вашій роботі. З повагою,
Гончаров К.
Доброго дня!
Сподіваюся, цей лист потрапить безпосередньо до людини, який написав книги "Технологія життя. Книга для героїв", "Персонал-технологія" і ін. (В. Тарасову).
Про Вас і про Вашу книзі я дізнався від Вашого учня. Я вчився у нього деякий час. Ваше вчення змінило мою особисту філософію, моє життя. "Технологія життя" є тепер моєю настільною книгою.
Олег Воропаєв, менеджер, Тольятті
Шановний Володимире Костянтиновичу!
Ваша книга Принципи життя зробила на мене великий вплив. Хочу подякувати вам за цей подарунок мислячим людям. Завдяки вашій праці я усвідомив свій Шлях. Деякий час назад одна справжня нитка ідея осяяла моє життя, в корені змінила поведінку. Для себе я визначив зміни відбулися зі мною як набуття імунітету - імунітету до всіх життєвим колотнеч, в тому сенсі що ніякі обставини не виб'ють з мене дуру і не відвернуть від наміченого. Виявляється подібне існує тисячі років і ім'я йому Шлях.
Маді А. Мауленов, Алмати
Володимир Тарасов чудовий тренер і письменник. Я вже читав інші книги і тут не роздумував. Зачитувався цією книгою. Її принцип наступний: Японські коани (дзен історії довгою менше 1ої сторінки) розкриваються автором. Він говорить про те як застосовувати це в житті, в дружбі, у відносинах з близькими і колегами. Все належить на наш менталітет. Наприклад переповнена чашка чаю. Затерті до дірок історія. Але вона розкрита таким чином, що особисто я зрозумів як мені тепер спілкуватися з потенційними клієнтами, щоб показати що їм потрібен консалтинг. Книга цікава, повчальна.
Сергій Іванов, Новоросійськ
Маленькі дзен-історії в книзі Володимира Тарасова "Російські уроки японських коанов" розглянуті автором надзвичайно глибоко. Ніколи б самій не додуматися так поміркувати. Дуже корисно для розвитку навичок аналізу ситуації. Крім цього в книзі безліч просто цікавої, пізнавальної інформації. Читається дуже легко.
Олена
Володимир Костянтинович, вітаю!
Прочитав Вашу книгу «Русские уроки японських коанов». І звичайно ж, як Ви і рекомендували, я величезним задоволенням розібрав останній коан. З моменту як почав його розбирати, пройшло близько місяця і, дійсно, тепер «ні додати, ні відняти» мені більше зараз нечего.Іменно тому направляю його зараз Вам.
Книгу, я так розумію, Ви написали ще в 2008 році, тому не знаю чи діє так би мовити Ваша акція - «прочитай книгу, розбери останній коан і отримай відповідь від автора», але було б дуже цікаво дізнатися Вашу думку про результат моєї роботи. Тим більше було б цікаво почитати Ваш варіант, щоб заодно розширити і свою картину світу.
У будь-якому випадку, хочу сказати Вам спасибі за такі книги. Взагалі, в даний час не просто знайти щось дійсно варте. «Полководець», «Русские уроки японських коанов» і «Книга для героїв» справили на мене неймовірне враження. «Книга для героїв», яку я прочитав першої, справила на мене такий ефект, що паралельно, я навіть кинув палити відразу після її прочитання. Зараз на черзі «Мистецтво управлінської боротьби». Але починати її не хочу, поки не закрию для себе поточне питання з Коан.
Ще раз спасибі і якщо буде можливість, обов'язково відвідаю котрусь із Ваших програм!
З повагою,
Роман Кочетков
Шановний Володимире Костянтиновичу!
Ваші роздуми в книзі "Русские уроки японських коанов" на тему російськості і шляхи, характер, долю і особливості рис як менеджерів, так і співробітників в компаніях, а так само безпосередньо самі Коани, і Ваші коментарі, дуже сильно розширили мої горизонти і бачення ситуації як в країні, так і в компаніях, і є чітке розуміння того, де я наступаю на одні й ті ж граблі.
Я бажаю Вам від серця процвітання, довголіття, миру! І нехай один раз Ваші труди включать в освітню програму в школах, і не тільки, я маю скромний оптимізм, що це відбудеться, тому що Ваші книги змінюють картину світу, без зовнішньої агресії, тиску, а як - то м'яко, мудро, глибоко, природно . Процвітання і розвитку Вашої школі менеджменту, що в Таллінні.
З повагою,
Олександр Астанин, Єкатеринбург
Привіт, Володимир Костянтинович.
Величезне спасибі Вам за Ваш труд! Не так давно я познайомився з Вашими книгами "Мистецтво управлінської боротьби" і "Російські уроки Японських коанов". Вони дуже сильно мене зачепили. Я, як би, трохи заглянув в Вашу картину світу, яка досить близька мені по духу. Дуже глибокі думки, які проникають прямо в свідомість !!!
А все почалося з Вашого відео на youtube, яке я подивився вже більше 10 разів. І не дивлячись, на гадану простоту викладу, знову і знову бачу в ньому щось нове! А це ознака справжнього мистецтва!
З повагою,
Павло Лабуренко, Іркутськ
Привіт, Володимир Костянтинович.
Величезне спасибі Вам за Ваш труд! Не так давно я познайомився з Вашими книгами "Мистецтво управлінської боротьби" і "Російські уроки Японських коанов". Вони дуже сильно мене зачепили. Я, як би, трохи заглянув в Вашу картину світу, яка досить близька мені по духу. Дуже глибокі думки, які проникають прямо в свідомість !!!
А все почалося з Вашого відео на youtube, яке я подивився вже більше 10 разів. І не дивлячись, на гадану простоту викладу, знову і знову бачу в ньому щось нове! А це ознака справжнього мистецтва!
З повагою,
Павло Лабуренко, Іркутськ
Людські стосунки неможливі без управління і боротьби. Хто ким керує - дружина чоловіком або чоловік дружиною, батьки дітьми або навпаки, вчитель учнями або ... Відносини між підприємцями і державою, між партнерами по бізнесу, між начальниками і підлеглими не обходяться без управлінської боротьби. Чим меншою мірою людина володіє мистецтвом її ведення, тим частіше він виявляється в неї залученим. Книга Володимира Тарасова присвячена методам і техніці успішного перехоплення і утримання управління, вона не тільки вчить перемагати, а й допомагає кваліфіковано уникати боротьби там, де це не потрібно і навіть шкідливо для обох, сторін, а саме так найчастіше і трапляється.
Для початку скажу кілька слів про автора. Володимир Тарасов - керівник Талліннської школи менеджерів, автор книг з менеджменту, розробник ряду унікальних бізнес-курсів, семінарів, тренінгів, ділових ігор, в тому числі технології «Управлінського поєдинку». Я познайомилася з цим мудрим і чарівною людиною кілька років тому, в перший приїзд Володимира Костянтиновича в Єкатеринбург. А останнім часом мала щасливу нагоду працювати в його команді під час проведення авторських бізнес-таборів, бути свідком ефективності та унікальності того, що він робить. Книгу «Мистецтво управлінської боротьби» називають економічним бестселером.
Перша глава присвячена картині світу. За Тарасову, це одне з фундаментальних понять.
Ми всі рухаємося по лабіринту життя. Якби мати можливість поглянути на лабіринт зверху, ми б побачили, де можна пройти, а де тупики. Але ми ходимо по землі і знаходимося всередині лабіринту, отже, можемо тільки припускати, як він улаштований. Наша картина світу - це наше уявлення про лабіринті життя. Вона включає в себе і наше уявлення про картинах світу інших людей з їх уявленням про нашій картині світу. Діючи або не діючи, людина неминуче потрапляє з однієї ситуації в іншу, із сьогодення в майбутнє. Майбутня картина світу завжди є в сьогоденні. Міра адекватності або, скоріше, неадекватності нашої картини світу - зіткнення з несподіваним. Якщо воно відбувається, значить, наша картина світу в чомусь не збіглася з дійсністю.
Автор допомагає побудувати адекватну картину світу. Для цього важливо вміти розрізняти тверде і пусте. Тверде - це те, на що можна спертися і не провалитися при цьому, пусте - то, на що спертися можна. Розрізнення твердого та порожнього - найвище мистецтво. Щоб їм опанувати, потрібно розглядати деталі і подробиці, формувати ставлення до дрібниць, прогнозувати поведінку інших, вміти вловлювати тонкі сигнали, в тому числі і власного тіла.
Приклад з книги: «Є багато дорослих людей, які щиро вважають, що 98% і 100% - це одне і те ж. Що виконати роботу на 98% і на 100% - одне і те ж. Але перестрибнути прірву на 98% і на 100% - це не одне і те ж ».
Читач не тільки вчиться аналізувати і будувати адекватну картину світу, а й управляти іншими людьми через зміну їх уявлень про життя. «Не намагайтеся продавити людини крізь стіну в його свідомості, краще поміняйте йому картину світу», - пише Тарасов.
Глава друга - «Структура поведінки». Це друге фундаментальне Тарасівське поняття. Щоб прийняти управлінське рішення, треба мати чітке уявлення про ситуацію - тієї частини картини світу, в якій доведеться діяти. Ситуація характеризується учасниками, їх поведінкою і соціальними очікуваннями, зразками поведінки, динамічними стереотипами, рольовим поведінкою. «Соціальні очікування - та частина нашої картини світу, яка передбачає дії інших людей в сьогоденні і майбутньому». Якщо сторони зацікавлені допомогти один одному мати адекватні соціальні очікування - це ситуація співпраці. Протилежний варіант - обидві сторони зацікавлені у відсутності в іншої сторони адекватних соціальних очікувань - ситуація боротьби. Управлінська боротьба - завжди боротьба за привласнення і утримання ролей, бажаних для людини в тій чи іншій ситуації. Чим багатше досвід рольової поведінки, розуміння рольового розподілу між партнерами, тим адекватніше картина світу, тим легше встановлювати відносини співпраці з людьми різного складу, різного життєвого і професійного досвіду, різної ментальності. Але якщо все-таки доводиться боротися, то необхідно володіти управлінськими прийомами.
Третя глава книги так і називається: «Управлінські прийоми і Стратагеми». Вона присвячена опису управлінських поєдинків. Участь в них дає можливість відпрацювати особисту технологію поведінки в складних управлінських і життєвих ситуаціях.
Я заздрю тим, хто буде читати книгу вперше. У ній стільки образного, несподіваного, на перший погляд навіть розважального, а насправді містить тисячолітню людську мудрість. Давньокитайське військове мистецтво, світовий досвід технологій і менеджменту, розуміння російської ментальності, життєвий і управлінський досвід автора - складові цієї унікальної книги.
Ну ось тепер і ви «позбавлені права на незнання» про те, що є така книга, є така людина і є можливість у нього вчитися. ... ▼
Анна Вольфрамовна Краснова, Єкатеринбург
Прочитавши книгу Володимира Тарасова "Мистецтво управлінської боротьби", я зрозумів, що дуже хочу пройти навчання викладеним там технологіям. Мене приємно вразили простота викладу матеріалу і його дохідливість.
Погоріла Д., Москва
У нашій компанії існує хороша традиція нагороджувати менеджерів управлінської ланки мудрими книгами, що допомагають в саморозвитку і самореалізації. Вважаю, що книга Володимира Тарасова "Мистецтво управлінської боротьби" є найкращим подарунком успішному менеджеру. Прошу вислати на нашу адресу ...
Порфільев А.В., Україна
Шановний Володимире Костянтиновичу!
Прочитав Вашу книгу "Мистецтво управлінської боротьби" - я в захваті! За освітою я менеджер, але такого нас не вчили. Велике спасибі. Хотілося б закріпити отримані теоретичні знання на практиці, а також ознайомитися з іншими Вашими книгами. Як це можна зробити?
Пироженко О., Помічник Депутата ГД РФ Шишлова А.В.
Привіт Володимир Костянтинович!
Мені абсолютно випадково потрапила в руки Ваша книга "Мистецтво управлінської боротьби". Унікальна книга! Корисна абсолютно всім! Нічого подібного читати не доводилося! Перефразовуючи Вас, хочу сказати: "Я дуже радий, що книга ця потрапила мені в руки так вчасно!" У мене є одна маленька прохання. Підкажіть вихідні дані інших Ваших книг, виданих в Росії. Ще раз, велике спасибі за книгу. Всього Вам самого найкращого!
Дмитро
Книга Володимира Тарасова "Мистецтво управлінської боротьби" - не просто вдале посібник з менеджменту - це блискучий аналіз природи людських відносин. У цьому питанні досвід Тарасова унікальний.
Тіктінскій Е.С., генеральний директор інвестиційно-будівельної компанії, Віце-президент Асоціації Ріелтерів та Домобудівників, Санкт-Петербург
Про що "Полководець"? Читається книга легко, обсяг у неї не великий, прочитати можна за пів години, але зміст вислизає поки не прочитані останні сторінки.
Іноді ми думаємо, що ми генії і стоїмо дуже багато. Не помічаючи і не розуміючи роботу, часом дуже жорстоку, яку ведуть наші наставники, вирощуючи з нас полководця.
Беленко П., Москва
Книгу "Полководець" "проковтнула" відразу ж. Вона і управлінська, і філософська, написана чудовим лаконічним і метафоричним мовою.
Чукин Л.
Бажано читати з іншими творами автора - "Мистецтво управлінської боротьби", "Технологія життя" і ін. Дуже доповнює. На відміну від зазначених книг, це художній твір, читається на одному диханні.
Євгенія Меркулова
І таких вісь Глибока філософських думок в діалогах героїв повна книга. Напевно, Дійсно, по-Справжня зрозуміті и оцініті по достоїнству Цю прекрасну книгу можна только после прочитання других книг Володимира Тарасова. Я маю на увазі, перш за все, дві його знамениті книги "Технологію життя" і "Мистецтво управлінської боротьби". Не буде перебільшенням сказати, що книги цього автора змінили моє життя.
Арнаутов Євген, Москва
Книга "Управлінська еліта. Як ми її відбираємо і готуємо" містить детальний опис декількох десятків сценаріїв найрізноманітніших ігор, тренінгів, методик відбору та підготовки менеджерів. Всі вони розроблені самим Тарасовим. Тут і «Переправа», і «Диверсант», і ...
Упевнений, в багато ви самі вже встигли пограти. Невідомо, правда, в якій версії їх інтерпретував ваш тренер, зате в книзі все в авторському варіанті. По суті, книгу можна автоматично використовувати в роботі з навчання. Альо не тільки. Адже не завжди ж ми читаємо книгу рецептів виключно в процесі приготування їжі! Хорошу куховарську книгу приємно читати просто так, фантазуючи і філософствуючи. Так само і опис цих ігор - самі по собі вони вже інформація для роздумів. Однак, це ще не все. Книга розбавлена главами, що містять досить цікаві спостереження автора про поведінку людей на роботі і в бізнесі, про розвиток його власних управлінських поглядів і філософії в цілому. А частина голів батьківських нагадують мемуари про перші кроки в управлінні, нові відкриття - вельми цікаво описано становлення людини, який тепер вчить інших. Деякі моменти просто неможливо читати без ностальгічною посмішки - приємно виявити, що і ти наступав на ті самі граблі.
Олексій Боярський
У книзі дуже докладно, змістовно і цікаво описуються ділові ігри та тренінги, розроблені автором - Володимиром Костянтиновичем Тарасовим - і успішно використовуються ним і його учнями: ділові ігри "Перешикування", "Вертушка спілкування", "Диверсант", "Управління з будь-якої точки" і багато інших. Тренінги описані дуже образно і зрозуміло, що хочеться їх відразу застосовувати на практиці. Але щоб використовувати їх в підборі персоналу постійно і досягати намічених цілей, потрібні досвід і вправність. У цьому книга "Управлінська еліта" безперечно допомагає.
Нігматовим Алена
Гарний посібник для керівників і HR-менеджерів. У Володимира Тарасова все книги цікаві і корисні.
Могиленко Олена Василівна, Іваново
За родом своєї діяльності доводиться спілкуватися з керівниками і проводить різні навчальні заходи. І Володимир Тарасов тут дуже до речі, в цій книзі доступно і зрозуміло викладені різні кейси, вправи і теорія, які відмінно лягають на практику, тому рекомендую всім, хто навчає керівників, або сам управляє іншими людьми.
Денис, Новосибірськ
Книга дуже практична. Поки читаєш книгу, ніби сам поринаєш і граєш ділові ігри. В деякі з ділових ігор можна грати в компанії друзів. Деякі можна розбирати як бізнес-кейси. Книгу рекомендую, а тим, хто знайомий з тренінгами Володимира Тарасова - дуже рекомендую.
Віра
Книга супер. / ... / Перша частина досить чуттєво написана, друга, де описуються методики та ігри, вимагає певної уважності, вдумливості і уяви. У книзі іноді зустрічаються поради, яких не зустрічав в інших книгах автора.
Євген Кулешов
Книга Володимира Тарасова "Персонал-технологія: добір і підготовка менеджерів" присвячена проблемам відбору та підготовки перспективних менеджерів; в ній міститься детальний опис декількох десятків ділових ігор, тренінгів, методик відбору та підготовки менеджерів, розроблених автором і не мають аналогів в Росії і за кордоном.
Ця книга - не тільки найбільша колекція унікальних ділових ігор і тренінгів, а й хроніка багаторічної історії Талліннської школи менеджерів у викладі її засновника, відверта розповідь Володимир Тарасова про власний управлінському досвіді, про еволюцію його управлінських поглядів і становленні його "філософії життя" в стрімко мінливому світі.
Ця книга - захоплююча історія людини, який підготував десятки тисяч менеджерів і присвятив своє життя вивченню і розробці соціальних технологій; квінтесенція досвіду автора як соціального технолога.
Інгар
Дякую за створення даного матеріалу!
Читав і інші ваші книги, але дана сподобалася чіткою структурою і відсутністю води! Написано доступно, тому читається швидко. У майбутньому хочеться бачити інші теми, оформлені подібним чином. Тобто свого роду концентрат в різних областях, який легко можна буде дістати з полиці і освіжити в пам'яті, не відчуваючи при цьому відторгнення властиве пошуку потрібної інформації з великої книги.
Баширов Ринат
Авторський підхід до лідерства, все дуже ємко і практично. Глибоко і точно проаналізовані дії лідера і його оточення /.../ Для мене найкориснішими темами з книги виявилися розрізнення типів команд і внутрішня логіка еволюції команди. Вкрай цікава глава про ритуали, що закріплюють роль лідера.
Олег, м Москва
Добрий день, Володимире Костянтиновичу.
Дякую Вам за Ваші книги і можливість вчитися в Онлайн-школі. Для мене книга "Технологія лідерства" стала прекрасним доповненням до курсу "Персональне управлінське мистецтво". Книга відповіла мені на питання, за яким алгоритмом діяти, щоб захопити і, найголовніше, утримати лідируючу позицію в колективі; коли варто боротися за лідерство, а коли краще відступити, щоб відчувати себе спокійно і не відчувати зайвих негативних емоцій.
Вразила структура книги: короткі глави і маркери, перенесення кожного розділу на нову сторінку. Таким чином не потрібно виписувати в зошит інформацію, вихоплюючи її з 100 абзаців.
Книга мені відповіла не тільки на питання щодо роботи та бізнесу, але також щодо відносин в сім'ї. Довго не міг зрозуміти, з яких причин дружина постійно задає вирішувати для неї, на мій погляд, досить прості питання. Книгу, явно, варто перечитати не один і не два рази.
Володимир Костянтинович, спасибі Вам величезне за те, що Ви робите, це сильно допомагає і підштовхує до дії.
Щиро Ваш, Євген Устименко
Дуже цікава книга для розуміння ролей чоловіка та жінки в нашому житті! Багато почерпнув, багато про що продовжую думати!) Нічого подібного, при великій ясності викладу, не зустрічав! Власне книга про Щастя і чоловіків і жінок, про те, як його, хоча б, не упустити!)
Олексій Биков
Багато нових прийомів. Друга частина неначе спеціально писалася для використання і перемоги в експрес-поєдинках. Залишилося освоїти і застосовувати) Третя частина про гендерну домінування виглядає, на мій погляд, трохи перебільшено. Не такі вже жінки - прагматичні і безжальні монстри переговорів, а чоловіки - хронічні пораженці, якщо немає головних важелів - кулака і грошей. При цьому з точки зору поділу ролей і послідовності кроків показано дуже чітко. Книга сподобалася, займе гідне місце серед інших книг Володимира Костянтиновича. Хто попереджений, той озброєний!
Олексій Баврін
У книзі - 13 жіночих технологій підпорядкування чоловіки (насправді не тільки чоловіків і не тільки жінками, все може бути застосовано набагато ширше). Як же дивно було прочитати розгадку секретів того, що відбувається навколо тебе: чому поруч з деякими жінками чоловіки, яскраві до знайомства, абсолютно втрачають свою індивідуальність. Я спочатку задавалася питанням: "А для чого Володимир Костянтинович так крок за кроком розбирає кожну технологію, не для того ж, щоб ними користувалися підступні люди?" Відповідь проста: якщо ти детально розумієш як працює технологія, то можна припинити її дію, відіграти в будь-який момент. Та й самому йти від спокус використання прагматичної логіки.
Ольга Грищенко
Друга частина для чоловіків обов'язкова до прочитання.
Книга по суті розбита на дві частини. Багато про маніпуляції. Корисно для розширення картини світу.Костянтин 27 років
Нова книга від великого Вчителя. Особливо корисна чоловікам, які хочуть ефективно спілкуватися з жінками. Як завжди, глибоко і корисно.
Цой Володимир, Ростов-на-Дону
Відмінна книга! Прочитав на одному диханні. Детально розібрані "гри в які грають жінки", при тому автор не нав'язує жодних шаблонів, а позначає проблеми. Рішення доведеться шукати самостійно і це величезний плюс, бо доведеться самому подумати.
Якщо подрезюміровать, то для знайомих з творчістю В.К.Тарасова - mustread. Для сімейних пар - ознайомитися слід, щоб Ваші граблі могли потрапити на підготовлений грунт і удари пройшли б м'якше!Смирнов Олександр
Просто спасибі Вам!
Володимир Костянтинович, Ваші книги прості, зрозумілі і реально працюють. Всім рекомендую. Дякую Вам за мудрість! Створіть про себе сторінку в Вікіпедії. Така стаття обов'язково повинна бути.Роман Тімеркаев
Шановний Володимире Костянтиновичу,
Відразу хотів би висловити своє захоплення тією глибиною, якою володіють Ваші книги.
Ваші посилання на східну філософію, кажуть про цікаве синтезі її і сучасного менеджменту.
Можна сказати і по іншому: Закон карми-суть цієї філософії і Ваш коментар з приводу порожнього і твердого є відображенням цього ...
З повагою,Михайло Гомелько
Відгук на статтю В.Тарасова "Вночі собі не збрешеш - тут змушений розбиратися". (Журнал "Бізнес і Життя", №44)
Шановний Володимире Костянтиновичу!
Прочитавши Вашу останню статтю, визнав за необхідне висловити Вам вдячність! За Вашу працю, який допомагає людям не тільки удосконалюватися в управлінському мистецтві, а й у цілому орієнтуватися в соціальному просторі.
Дійсно, часто вдало розібравшись в якійсь ситуації використовуючи Ваші методи (нехай і не з високим рівнем майстерності) згадаєш Вас добрим словом, а ось додуматися до того, щоб просто написати Вам пару рядків - як то не доходить.
Я б не назвав себе не вдячною людиною, адже в повсякденному житті щиро дякую вам людям, який в чомусь допомогли. Провідним обмеженням в моїй картині світу було відчуття незначущості моєї вдячності для Вас.
З повагою,Олексій Ляхов, Самара
Шановний Володимире Костянтиновичу!
Ваші роботи - реальна підтримка на моєму шляху в бізнесі. Ваша діяльність викликає повагу і подяку. Дякуємо!Курафеев А., Санкт-Петербург
Шановний Володимире Костянтиновичу!
З величезною радістю отримав Ваші нові книги. Читаємо всією сім'єю. Спасибо большое за мудрість, яку ви приносите людям!Ваш вдячний учень Михайло Ставиське (Метью), Москва
Мистецтву не можна навчити, але його можна продемонструвати. Можна показати ідеал, до якого необхідно прагнути, можна розбудити в людині бажання вдосконалюватися і прагнути до ідеалу. А так же зрозуміти, що перли цінніший в намисто, а значить, ідеалу не можна досягти, будучи єдиним досконалістю, серед собі подібних. Необхідно впливати і вдосконалювати і оточуючих. Все це допомагає зрозуміти і цьому вчить В.К. Тарасов. Дякуємо!
Штирлін М.А., Москва
Володимира Тарасова з повною підставою можна назвати нашим, російським Дейлом Карнегі
Журнал "Кар'єра" №9, 1998.
Добре відомий принцип Талліннської школи менеджерів: управляти можна всім і в будь-якій ситуації, просто методи управління - різні
Сергій Кирієнко, з інтерв'ю відомого російського керівника і політика, журнал "Експерт" №49 грудень 1998
Як це можна зробити?
Я спочатку задавалася питанням: "А для чого Володимир Костянтинович так крок за кроком розбирає кожну технологію, не для того ж, щоб ними користувалися підступні люди?