- Основні реквізити ТОВ
- Банківські реквізити ТОВ
- Реквізити організації. Зразок.
- Створення онлайн візитки з реквізитами ТОВ за допомогою сервісу «бизнес.Ру»
Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Точно і швидко ідентифікувати організацію допомагає спеціальний перелік даних - реквізити підприємства. Реквізити фірми бувають загальні і банківські. Про те, що входить в реквізити ТОВ і за допомогою яких сучасних сервісів організація може легко відправляти партнерам і клієнтам свої реквізити - читайте в нашій статті.
зміст:
- Основні реквізити ТОВ
- Банківські реквізити ТОВ
- Реквізити організації. зразок
- Створення онлайн візитки з реквізитами ТОВ за допомогою сервісу «бизнес.Ру»
Основні реквізити ТОВ
Без основних і правильно оформлених реквізитів організації ділової документ не має юридичної сили. А значить комерційна операція, яка була, наприклад, оформлена при використанні неправильних реквізитів і документів, не буде законною. До оформлення реквізитів ТОВ необхідно ставитися уважно, суворо дотримуючись усіх норм і вимог.
1. Перший і основний пункт, який в обов'язковому порядку повинен бути присутнім на основних реквізитах компанії - це повне найменування підприємства. Тут повинна бути вказана організаційно-правова форма фірми. Наприклад, відкрите акціонерне товариство (ВАТ), закрите акціонерне товариство (ЗАТ), товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або інша.
Найменування підприємства повинно бути ідентичним найменуванням, яке зазначено в установчих документах фірми. Не допускаються тут зміни назв, скорочення. Повне найменування ТОВ використовується при будь-яких реєстраційних дій. Наприклад, Товариство з обмеженою відповідальністю «Зірка» або Товариство з обмеженою відповідальністю «Фабрика якості».
Корисні документи для скачування
завантажити
2. Другий, не менш важливий пункт, що вказується в реквізитах організації - це її скорочене найменування. Що стосується організацій, то тут найчастіше використовується скорочення організаційно-правової форми підприємства до абревіатури - ТОВ, ЗАТ, ВАТ, АТ і т.д. Наприклад, ТОВ «Зірка» або ЗАТ «Фабрика якості».
3. Третій, обов'язковий пункт реквізитів організації - це її юридична адреса. Це адреса знаходження підприємства, також вказаний в установчих документах. Він включає в себе індекс, назва країни, населеного пункту, номер будинку і приміщення. Наприклад: 124533, Росія, Рязанська область, м Рязань, вул. Леніна, 52, корп. 1, оф. 5
Після юридичної адреси нерідко вказується поштовий (фактична) адреса ТОВ, на який відправляється кореспонденція, а також контактний телефон організації (міський або мобільний).
4. Важливим, але не обов'язковим пунктом реквізитів ТОВ є вказівка посади, прізвища, імені та по батькові керівника підприємства. Наприклад: «Генеральний директор: Іванов Вадим Юрійович».
5. Ще один обов'язковий елемент реквізитів ТОВ - це ідентифікаційний номер платника податків - ІПН. Даний номер, що складається з десяти цифр присвоюється підприємству при постановці на облік в територіальному органі ФНС Росії. Наприклад, ІПН 0278000222.
6. Сьогодні організаціям також надається дев'ятизначний КПП - код причини постановки на облік. Обидва коду ІПН та КПП в реквізитах організації використовуються разом - завдяки їм можна визначити відокремлені підрозділи підприємства. Наприклад, КПП 027811001.
7. Ще один обов'язковий елемент реквізитів ТОВ - це свідоцтво про Державну - Основний державний реєстраційний номер юридичної особи. Він відповідає номеру запису в Єдиному держреєстрі юридичних осіб (ЕГРЮЛ) і складається з 13 цифр.
Для здійснення тих чи інших реєстраційних дій юридичній особі в обов'язковому порядку потрібна виписка з ЕГРЮЛ. Наприклад, свідоцтво про Державну 1030224552966. Можна також вказати дату реєстрації організації - тобто день, коли запис про ТОВ була внесена до Єдиного держреєстру юридичних осіб.
8. У виписці з ЕГРЮЛ підприємець може також «знайти» код КВЕД - код з Загальноросійського класифікатора видів економічної діяльності. Він може містити від двох до шести цифр і відповідає роду діяльності тієї чи іншої фірми. Наприклад: КВЕД 22.21.
9. Обов'язково в реквізитах ТОВ вказується ОКПО - код підприємства відповідно до Класифікація підприємств та організацій. Цей код використовується органами статистики і покликаний полегшити облік і ведення списків підприємств в загальноросійських базах даних. Код ОКПО може бути восьмизначним або десятизначним. Наприклад, ОКПО 02428896. Код ОКПО організації присвоюється в регіональних органах Росстату.
10. Обов'язково вказується в реквізитах код Окатий - Загальноросійського класифікатора адміністративно-територіального поділу об'єктів. Для кожного населеного пункту існує свій одіннадцатізначний код. Наприклад, для м Рязань код Окатий 61401000000. Дізнатися коди статистики можна на сайті Росстата по інн.
Банківські реквізити ТОВ
В реквізити підприємства, крім основних даних, в обов'язковому порядку входять і банківські реквізити. У організації може бути відкрито відразу кілька розрахункових рахунків, але хоча б один з них повинен вказуватися в реквізитах організації.
Сервіс бизнес.Ру володіє великим набором можливостей для автоматизації роботи магазинів. Ви зможете реалізувати в програмі продажу будь-якої складності: вести окремі договори, складати акти виконаних робіт і налаштовувати резервування товарів.
Програма допоможе сформувати максимально детальний звіт по загальним залишкам і оборотам коштів на розрахунковому рахунку, окремий звіт дозволить завжди бути в курсі всіх взаєморозрахунків зі співробітниками.
Ознайомтеся з повним набором можливостей програми безкоштовно! >>>
Всі необхідні для реквізитів ТОВ реквізити банку вказані в договорі на банківське обслуговування. Важливо не помилитися при їх копіюванні.
Для здійснення розрахунків з іншими фірмами, у організації повинен бути свій розрахунковий рахунок. Номер розрахункового рахунку складається з двадцяти цифр. Завдяки цим кодом рахунок вашої організації можна знайти в автоматизованій банківській системі. Розрахунковий рахунок в обов'язковому порядку повинен бути відкритий у ТОВ. Наприклад, розрахунковий рахунок може виглядати так: 40602810206000050025.
Другий обов'язковий пункт, який повинен бути зазначений в банківські реквізити ТОВ - це повна назва банку, з яким організація уклала договір на розрахунково-касове обслуговування. Обов'язково вказується номер відділення банку, місто, в якому він працює. Наприклад, ВАТ «Уралторгбанк Росії», м Рязань.
Також в реквізитах організації вказується, так званий, банківський ідентифікаційний код - БИК. Він присвоюється підрозділам банків, їх філіям на всій території нашої країни. Іншими словами, наявність і законність діяльності будь-якого банку Росії можна уточнити, звірившись з довідником БИК. Наприклад, БИК 046526969.
Кореспондентський рахунок банку - також в обов'язковому порядку вказується в реквізитах організації. Він складається з двадцяти цифр і присвоюється кожному фінансовій установі Центральним банком Росії і необхідний для здійснення розрахунків клієнта одного банку з клієнтами інших фінансових установ та здійснення міжбанківського взаємодії. Наприклад, до / з 30101810600002500957.
Реквізити організації. Зразок.
Повне найменування
Товариство з обмеженою відповідальністю «Зірка»
Коротка назва
ТОВ «Зірка»
Генеральний директор
Іванов Вадим Юрійович
Юридична адреса
124533, Росія, Рязанська область, м Рязань, вул. Леніна, 52, корп. 1, оф. 5
Поштова адреса
124533, Росія, Рязанська область, м Рязань, вул. Леніна, 52, корп. 1, оф. 5
Телефон / e-mail
+7 (4912) 21-66-99
ІПН
0278000222
КПП
027811001
свідоцтво про Державну
1030224552966
КВЕД
22.21
ОКПО
02428896
ОКАТО
61401000000
Розрахунковий рахунок
40602810206000050025
Повне найменування банку
ВАТ «Уралторгбанк Росії», м Рязань.
БИК
046526969
Кореспондентський рахунок банку
30101810600002500957
Створення онлайн візитки з реквізитами ТОВ за допомогою сервісу «бизнес.Ру»
При веденні підприємницької діяльності керівники організацій постійно користуються реквізитами підприємства - направляють їх партнерам або клієнтам для оформлення документації, укладення договорів, здійснення грошових переказів.
Тому всі без винятку підприємці, вже користуються сервісом «бизнес.Ру» , Оцінили таке важливе і корисне оновлення системи, як можливість створення онлайн візитки c реквізитами ТОВ на домені « Business.ru ».
Подивитися приклад онлайн візитки
Постійно доступну посилання на так звану «реквізітку» підприємці можуть розмістити на своєму сайті, соціальної сторінці або легко, за допомогою одного кліка мишкою, відправляти реквізітку по e-mail постачальникам або контрагентам.
Тепер у партнерів фірми немає необхідності запитувати й уточнювати правильність реквізитів ТОВ - вся інформація в «реквізітке» оновлюється автоматично, на підставі даних, зазначених при реєстрації в сервісі «бизнес.Ру».
Дана нова можливість по створенню онлайн візитки з реквізитами ТОВ є дійсно зручною для підприємців і керівників організацій, спрощує процес оформлення документації і дозволяє повністю виключити помилки при копіюванні кодів.
Здійснювати підприємницьку діяльність, проводити безготівкові платежі, переказ грошових коштів на банківський розрахунковий рахунок, вести ділову переписку і найголовніше - підтверджувати юридичну спроможність вихідних документів організації сьогодні можуть тільки при наявності реквізитів - основних і банківських.
Взаємодія з клієнтами і партнерами компанії сьогодні також неможливо без реквізитів - це необхідно для того, щоб ідентифікувати підприємство і знайти його в держреєстрі.
Читайте статті про необхідні документи при відкритті магазину:
- Більше 200 бланків документів для ІП і організацій
- Документи для відкриття магазину
- Узгодження вивіски. Порядок реєстрації та розміщення
- Як відкрити розрахунковий рахунок для організації безкоштовно
- Де краще відкрити розрахунковий рахунок для організації