Наш общий бизнес-фронт BIKINIKA.com.ua
Аліменти за змістом неповнолітню дитину, народжену в шлюбі, це його матеріальне право, від реалізації якого батьки не можуть ухилятися. Їх призначення гарантує, що батько й мати дитини є відповідальними вносити свій вклад у витратах на утримання, навчання та професійної підготовки дитини.
Аліменти, через судову інстанцію, можна зажадати від батька, який не проживає разом з дитиною, поки той є малолітнім, до досягнення 18 років, можливо і довше, якщо дитина продовжує своє навчання на очному відділенні і не має інших джерел доходу.
Збір документів для подачі на аліменти
Збирати документи для подачі на аліменти входить в обов'язок того, з ким проживає спільно дитина. Найбільш підходящий і менш витратним за часом, духовним зусиллям і матеріальних витрат, з точки зору призначення, встановлення і модифікації розміру аліментів це варіант, коли обоє батьків знайшли консенсус у всіх відносинах.
Презентація в суді з обопільним угодою юридично грамотно оформленим, поки його положення розумні і не порушують права та інтереси дитини, може значно скоротити і спростити судову справу.
Основні правила подачі на аліменти
Необхідно оформити підписану папір, яка регулює: де і з ким буде проживати дитина; хто зобов'язаний і буде виплачувати аліменти , Який розмір виплат встановлений сторонам; яка періодичність виплат або точну календарну дату оплати.Также варто вказати документи на аліменти, на основі яких проводилися розрахунки.
Розмір виплат визначається в залежності від доходу батьків, який не бере безпосередньої участі у вихованні дитини. У разі якщо доходи істотно змінилися можна пред'явити в судову інстанцію додаткову заяву про перегляд розміру аліментів та його збільшенні.
Так чи інакше, для реалізації вимог законодавчих актів про здійснення правосуддя у сімейних справах про встановлення аліментів необхідно звернутися в судову інстанцію з позовною заявою .
Для освіти ясної картини щодо майбутнього справі у мирового суддю , Для можливості формулювання заперечень або коментарів проти позову у відповідь боку, а також для здійснення інших прав і обов'язків сторін у судовому розгляді необхідно докладати певні документи.
Необхідні документи
Отже, документи для подачі на аліменти потрібні наступні:
- Позовна заява, адресована мировому судді.
- Його копія в одному екземплярі (для відповідача).
- Документ, який стверджує виплату мита, в зазначеному державою розмірі та його копію.
- Копія свідоцтва про шлюб.
- Копія свідоцтва про розірвання шлюбу .
- Копія свідоцтва про народження загального дитини або дітей.
- Довідка з місця проживання, що підтверджує, що постійне місце проживання дитини відповідає постійним місцем проживання позивача.
- Довідка про доходи матері.
- Довідка про доходи батька.
Якщо в судовому позові ставиться під сумнів пряме спорідненість відповідача та дитини, необхідно документи на аліменти доповнити Довідкою про встановлення родинних стосунків (аналіз ДНК).
Всі документи на аліменти повинні бути надані в двох примірниках (оригінал + копія, або 2 копії). Другий примірник буде відправлений відповідачу для ознайомлення з основними претензіями і доказової бази позивача. Це дасть йому можливість відповідне приготуватися до розгляду. Перелік документів на аліменти в кожній окремій ситуації можна міняти, адаптуючи його реальності, шляхом додавання або виключення.